Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehangol a szilikon mell....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehangol a szilikon mell. Velem van a baj? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

A párom 3 gyerek után megcsináltatta a melleit, mert megviselte őket a szoptatás. Eredetileg is szép mellei voltak, de ugye meglógtak. 2x500cc-t javasolt neki az orvos, azt hiszem a magas profilú kerek implantot választotta, így az eddigi enyhén lógó cicikből most "2 lufi" lett.

Optikailag persze frankó, de fogásra elég lehangoló. Nem tudom, hogy csak a félig izom alá rakott implantoknál van-e ez, de kb mintha a mellizmát fognám, olyan kemény, az eredeti állomány meg külön életet él.

Ő nagyon elégedett vele, visszanyerte az önbizalmát ezen a téren.


Szeretem a nagy ciciket, de ez a felállás annyira nem hoz lázba :/

Más is van így ezzel?

ui: azt hiszem a leírásból is kiderül, hogy nem én beszéltem rá



2022. szept. 14. 16:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20%

Legjobb számomra ha nagyobb melleket akarok , hogy hasra hízok majd az onnan lévő zsírt amit oda szedtem fel műtéttel mind a melleimbe kerülnek két felé osztva így ugyanaz a puhaság lenne és nem valami mesterkélt külső szilikon lenne amit a szervezet vagy befogad vagy kiakarja lökni mert számára az veszélyes vagy ami a legrosszabb egy szilikon ki is képes lyukadni vagy bármilyen fertőzést képes összehozni, de a saját zsírréteggel megnövelés nem járna ilyen veszélyekkel mert ugye azt a szervezeted egy darabja így nem érzékeli veszély forrásnak 28N

Persze most még nincs rá pénzem meg nem prioritás része az életemnek

2022. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

1) nem hizekony fajta

2) a sajat zsirral valo feltoltes ideiglenes megoldas, nehany evente meg kell ismetelni

3) a mai implantok mar nem lyukadnak ki "csak ugy" es ha igy is tennenek sem lenne sok bajod tole. nemreg csereltek ki egyik ismerosenek X ev utan es kivetelkor derult ki, hogy fel volt repedve, de nem okozott semmilyen problemat.

az orvosi reszet ne kerdezd, nem firtattam, ennyit hallottam tole.

4) nem szeretnem, ha csak ezert hizna el, bar ketlem, hogy konnyen menne neki, barmit megehet, nem hizik tole.

2022. szept. 17. 06:33
 23/31 anonim ***** válasza:
93%
Személy szerint szeretem a szilikon ciciket is ha szépek. Az izom alattit is és a természetesebb formályú mirígy állomány alattit is. De van sok ami nem szép. 25L
2022. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
38%

[link]

Ilyen ciciket látva, nemtudok együtt érezni problémáddal, egyszerűen ilyen és hasonló szilikoncicik nagyon is izgatóak.

F/25

2022. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
8%
Szilikont is kb 5 évente cseréltetni kell mert van szavatossági idejük azt ugye vágod? Vagyis kezdhetitek gyűjteni a következő műtétre ahol lecserélik egy újra.
2022. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

24: nezni az, es fogtad mad uzemszeruen?

25: 10 ev az az 5 ugy tudom

2022. szept. 18. 06:26
 27/31 anonim ***** válasza:
19%
4# / 5. Van aki direkt lógósra csináltatja…
2022. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
9%
Azt ugye vágod, hogy a szilikont pár évente cserélni kell mert van szavatossági idejük is meg egyéb dolog amiért veszélyes is akár ki is durranhat... Stb
2022. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
93%
28as Ha már a kérdésre nem tudsz válaszolni, legalább hülyeségeket ne írnál... "Pár évente" kb. 10 év vagy még több ideig jó a szavatosságuk, a kidurranás pedig kb. 20 éve volt jellemző egyes típusra és nem kidurrantak, hanem kiszakadt.
2022. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
10%
Pedig láttam már olyan dokufilmet ahol konkrétan kidurrant
2022. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!