Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehangol a szilikon mell....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehangol a szilikon mell. Velem van a baj? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

A párom 3 gyerek után megcsináltatta a melleit, mert megviselte őket a szoptatás. Eredetileg is szép mellei voltak, de ugye meglógtak. 2x500cc-t javasolt neki az orvos, azt hiszem a magas profilú kerek implantot választotta, így az eddigi enyhén lógó cicikből most "2 lufi" lett.

Optikailag persze frankó, de fogásra elég lehangoló. Nem tudom, hogy csak a félig izom alá rakott implantoknál van-e ez, de kb mintha a mellizmát fognám, olyan kemény, az eredeti állomány meg külön életet él.

Ő nagyon elégedett vele, visszanyerte az önbizalmát ezen a téren.


Szeretem a nagy ciciket, de ez a felállás annyira nem hoz lázba :/

Más is van így ezzel?

ui: azt hiszem a leírásból is kiderül, hogy nem én beszéltem rá



2022. szept. 14. 16:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Engem lehangol...nem elég műanyag és látszat már így is az egész világ, hát még az asszony cicije is műanyag legyen? Nem, határozottan nem tetszene, inkább legyen megereszkedve, elfogadnám mert szeretem.
2022. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Nő vagyok, de engem se hozna lázba. A cicit pont azért jó fogdosni, mert puha. Két kemény labdát nem is lehet markolászni😆Hát, sajnálom, de gondolom kiszedetni nem fogja az implantokat.
2022. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%

Ja mindenki az igazit szereti mégis a műcs*csűekkel van tele a férfiak instája/face/ p*rn*ban arra keresnek rá, meg azok után forgolódnak..

kész vicc ez a jajj mű… ha császározzák pl a hasa sem lesz olyan tapintású, ahol vágják ott a bőre sem, striákról ne is beszéljünk..

mellesleg nem azt szeretitek ha a párotok magabiztos? Ha jól érzi magát a testében? Ha felszabadultan tudtok akrobatikázni mert nem érzi magát rusnyának? Oké szerinted felesleges.. de nem a te testedről van szó! Én akkor vagyok boldog ha a párom is az, akkor is ha például szerintem felesleges az a bizonyos típusú kocsi.. Mellesleg csak példaként:. Ha férfi nem elég kemény ott lent” az sem olyan tapintású.. mégis vannak olyan embereknek is szerető társa.

2022. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

3-

1) nem azt mondtam, hogy este mar csomagolok is, mert itthon csak egy műcsöcs vár, egyszeruen csak feltettem egy kérdést, hogy mást is zavar-e.

2) tokre megertem, hogy neki ez fontos, azert sem beszeltem le a mutetrol es tamogattam benne annak ellenere, hogy voltak ellenerzeseim

3) ha a szilikon melleitol puha leszek ott lenn, akkor mi lesz? ki lesz a "hibas"?

4) a csaszarozast ne keverjuk mar ide

5) "p*rn*ban arra keresnek rá": en biztosan nem :D en maradok a natural big tits kifejezesnel XD

2022. szept. 14. 16:32
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
#3 hát igen amúgy…belenéztem ebbe a Dated & related műsorba Netflixen, hát ott is az összes pasi a 2 lehető legműbb kinézetű nőre megy xD A természetes kinézetűt meg sorra offolják.
2022. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nőként undorító.
2022. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

Mindkettőtöket meg tudlak érteni. A feleséged rosszul érezte magát a bőrében, utálta a saját látványát. Most gondolom, visszanyerte az önbizalmát. Téged viszont taszít ez a megoldás. Próbálj meg a testének más részeivel foglalkozni, van még erogén zónánk bőven.

N

2022. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Kerdezo, nem tudlak megerteni. A nejedet te csak szereted, de nem vagy szerelmes bele. Nekem volt sok pasim, de eletembe 3ba voltam csak szerelmes orulten. Most csak a legutobbira emlekszem. Nem jott ossze sajnos, de ot varhogy imadtam volna kispöccsel nagypöcsel de meg pöccs nelkul is, fel labbal is. Mindenhogy kivantam ot. Igaz, ehhez elobb kell vm orult vak szerelemerzes. A tobbi pasi lehet szep, jokepu, kedves, meno..de ott bekapcsol az agyam sajnos. Ha a szilikonmelltol lelankadsz, mit fogsz csinalni ha megoregszik a feleseged?
2022. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%

Én undorodom a szilikon melltől.

Ha valaki megcsináltatja a melleit az érthető. DE minek a szilikon bele?

2022. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Fu otos, tegnap en is azt neztem pont :D

Egyebkent megereszkedve, de mumell nelkul mennyire tetszett neked? Oszinten kivancsi vagyok egy ferfi velemenyere.

Amugy az nem lett volna kompromisszum, hogy csak felvarratja?

O latja rajtad, hogy annyira nem ugralsz ertuk?

2022. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!