Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehangol a szilikon mell....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehangol a szilikon mell. Velem van a baj? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

A párom 3 gyerek után megcsináltatta a melleit, mert megviselte őket a szoptatás. Eredetileg is szép mellei voltak, de ugye meglógtak. 2x500cc-t javasolt neki az orvos, azt hiszem a magas profilú kerek implantot választotta, így az eddigi enyhén lógó cicikből most "2 lufi" lett.

Optikailag persze frankó, de fogásra elég lehangoló. Nem tudom, hogy csak a félig izom alá rakott implantoknál van-e ez, de kb mintha a mellizmát fognám, olyan kemény, az eredeti állomány meg külön életet él.

Ő nagyon elégedett vele, visszanyerte az önbizalmát ezen a téren.


Szeretem a nagy ciciket, de ez a felállás annyira nem hoz lázba :/

Más is van így ezzel?

ui: azt hiszem a leírásból is kiderül, hogy nem én beszéltem rá



2022. szept. 14. 16:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%
Fel is lehet ám varratni.
2022. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
20%

nekem természetes módon vannak olyan kebleim, ami másnak a szilikon.

régebben utáltam, kicsit és laposat szerettem volna, de most már látom, h. ez egy adottság.

2022. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet csak felvarratni. Én is gondolkodtam rajta, de azt mondták, hogy mindenképpen kell bele szilikon, így én sem vállaltam be.
2022. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
8%

Engem is lehangol(na).

De szerencsére barátnőm nem tervezi soha, hogy kés alá feküdjön, és tudja jól nagyon, hogy mik az én preferenciáim. Szerencsére ő sem szereti a mű dolgokat.

Gondolom, feleséged is tudta rólad, hogy miket szeretsz. Egyébként úgy jön le, hogy feleségednek komoly pszichés problémái vannak.

2022. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

10: csak felvarratni nem akarta, mert ugye nyilvan az anyag is kikopott belole az evek soran. elsodlegesen nem a logassal volt a gondja, hanem a "tejeszacsko" feelinggel.

engem egyebkent az kevesbe zavart, illetve inkabb ugy mondom egyaltalan nem zavart. az a muanyag labda effekt jobban.


> O latja rajtad, hogy annyira nem ugralsz ertuk?

igen, mar tobbszor szobakerult, hogy fogasra nem az igazi :/



8) "Ha a szilikonmelltol lelankadsz, mit fogsz csinalni ha megoregszik a feleseged?"

keresek egy fiatalabbat. :D egyertelmu.

viccet felreteve: a kettot ne hasonlituk mar ossze

2022. szept. 15. 10:29
 16/31 anonim ***** válasza:
26%
Nekem az ilyen műtétekkel eleve az a bajom, hogy felesleges egészségügyi kockázat. Ismertem olyat, aki fel sem ébredt az altatásból. Csak hiúságból kés alá feküdni? Szerintem is inkább pszichológushoz kellett volna mennie a feleségednek. Az öregedést hogy fogja viselni? Plasztikai sebészhez fog járni?
2022. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

16: azert ne misztifikaljuk mar tul a dolgot.

- engem pl mar szamtalanszor altattak, kutya bajom tole.

- a felesegem nem műnő. nincs tetovalasa, kacsaszaja, muszempillaja, piercingje, semmi ilyesmi, nem botoxoltatja magat, nem sminkeli magat, kb 1 jegygyuruje meg fulbevaloja van. az egyetlen "nem eredeti" rajta a mellei.

nem gondolnam, hogy 2022-ben egy szilikon implant ekkora tortenet lenne, hogy pszichologust kellene kialtanunk.

az oregedessel majd megbirkozik, ahogy mindenki :)

2022. szept. 15. 11:00
 18/31 anonim ***** válasza:
15%

Bár ilyen szituba kerülnék... Van barátnőm, akivel minden klappol, leszámítva a ciciket. Kicsik is, és formátlanok is. Igazából még ki is fizetném a műtétet neki, de ő nem igazán adja be a derekát, pedig tökéletessé varázsolná egy nagyobb, feszesebb cici.

A hazai celebvilágba is nagyon sok gyönyörű műtött cicis nő van csak pár példa: Szabó Zsófi, Sarka Kata, Baukó Éva, Voksán Virág.

Egyszerűen szexibb, nőiesebb tőle egy szép testű hölgy!

F/28

2022. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Mikor történt a műtét? Egy évig még simán alakul a műtét után, az implant is helyezkedik lentebb, és rengeteget fog puhulni.
2022. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

18: persze, optikailag szep. csak fogasra tavol all az igazitol

19: 2 eve

2022. szept. 16. 15:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!