Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jó ötlet 1 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet 1 év ismerettség és fél év után házasodni?

Figyelt kérdés

A szomszédunk kötött most így házasságot. Én annyit tudok az egészről, hogy a szülei rengeteget piszkálták azzal, hogy legyen már valami nő/házasság, meg család. Tavaly nyáron még szingli volt, annyit tudok, idén februárban pedig hozzáköltözött a nő.

Hogy szerelmesek-e, vagy csak elvett valakit, azt nem tudom.

Én 2 éve élek a párommal és még nincs napirenden. Irigy sem vagyok...mielőtt...


2022. szept. 11. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Saját példámból kiindulva én az első 3 évben nem ismertem a páromat igazán. Idealizáltam, rózsaszín köd, stb.. Tehát azt mondom, 3 évnél hamarabb nem érdemes házasodni, nem látod reálisan a másikat, akármit képzelsz bele. Viszont az is igaz, hogy tovább sem érdemes várni. De 1 év az rettentő kevés.


35f

2022. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

4-az is megeshet, persze. De nem kell bocsizni, mert mi most állunk közös ingatlan vásárlás előtt, ami talán egy esküvőnél is nagyobb “elköteleződés”. Csak hogy tisztázzam a dolgokat.


Az meg szerintem eleve komolytalan, ahol 8 év után sincs lánykérés abban az esetben, ha az egyik fél akarja. De ha jó nekik papír nélkül, akkor nincs gond.

2022. szept. 11. 18:14
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem mostani történet de mi így hazasodtunk a férjemmel. Én 29, O 35 éves volt. Első perctől megvolt, hogy komoly kapcsolatot, majd házasságot, családot szeretnénk mindketten. 3 hónap után osszekoltoztunk. Fél év után felhuztuk a gyűrűket, majd 1 év elteltével esküvő egy kis családi ebéddel. 10- en voltunk. Ennek mostmar 22 éve. Nekünk osszejott de erre nincs recept.
2022. szept. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!