Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jó ötlet 1 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet 1 év ismerettség és fél év után házasodni?

Figyelt kérdés

A szomszédunk kötött most így házasságot. Én annyit tudok az egészről, hogy a szülei rengeteget piszkálták azzal, hogy legyen már valami nő/házasság, meg család. Tavaly nyáron még szingli volt, annyit tudok, idén februárban pedig hozzáköltözött a nő.

Hogy szerelmesek-e, vagy csak elvett valakit, azt nem tudom.

Én 2 éve élek a párommal és még nincs napirenden. Irigy sem vagyok...mielőtt...


2022. szept. 11. 17:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
fél év együttélés*-cím javítva.
2022. szept. 11. 17:27
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem, főleg, ha családi nyomás is belejátszott. Aztán majd az idő eldönti..
2022. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs recept... Szerintem inkább az a döntő, hogy mennyire kiforrott már a személyiséged, amikor elkötelezed magad.
2022. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Erre kívülről nem lehet semmit mondani. Ők érzik. Fél év együttélés alatt azért sok minden kiderül. Persze az is kérdés, mennyi időn át szervezték. Általában a szervezés maga fél év, tehát eszerint nekiálltak akkor, amikor összeköltöztek. Ez így tényleg korainak tűnik. De lehet, hogy minimál lakodalom volt és egy hónap alatt mindent megszerveztek.

Nézd, az a nő mégiscsak hozzáment, tehát mindketten úgy érezték, hogy ez nincs elsietve.


És bocs, de sokszor az évek óta együtt élő pároknál nem jön az esküvő. Egy kolléganőm nemrég vitte kenyértörésre a dolgot a párjával, mert 8 év együtt járás és 4 év együttélés után sem akart a férfi közös lakást, házasságot.

2022. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha vki palucs az igy jár.

Elnyomja az anyja aztan meg a nője. Az ilyenek akkor se válnak ha a nő kakukkfiókát nevel.

2022. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
5/5 -re: ááááh, dehogy... az ilyenek ikerlángok :)))
2022. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:D
2022. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ismerősö így tett, cirkusz lett a vége. Megfontolandó..
2022. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb fiatal ma kb így házasodik, ennyi idő után.

Szerintem nem szerencsés, de nekik kell elviselniük egymást, nem nekem. Ők tudják. Majd később előjönnek a gondok úgyis.

2022. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1 év ismeretség 1 év kapcsolatot jelent ? És ezen kívül meg fel év együtt élést vagy hogy kell elképzelni?

Szerintem ez akar össze is jöhet, de akkor van csak értelme, ha tényleg nagyon jó a kapcsolat.

2022. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!