Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kérnek meg és utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérnek meg és utána vesznek el olyan nőket, akikkel amúgy baromi rossz a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Nekem full úgy tűnik, hogy minden happy, elvégre jó esetben azért jegyzel el valakit meg azért házasodtok össze, mert nagy a szerelem. Ha meg hitel kell, az általában két tanús esküvő. De én Facebookom csak nagy és boldog esküvőket látok. De sokról tudom, hogy a kapcsolat szar, nem is szeretik egymást, az egyik vagy mindkét fél csalja a másikat, ami ki is derült, de mégis... Aki meg nem menyasszony és nem házas még, mint pl én, elgondolkodik, hogy ő mit csinál rosszul. Mert akkor a toxikus kapcsolatok előrébb tartanak, kiteljesedtek. Objektívan nézve ők révbe értek.
2022. szept. 7. 17:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10: Van ebben valami amit mondasz. Annyi szeméyes taasztalattal egészíteném ki, hogy én amikor kértem egy lány kezét, az akkor történt, hogy annyira tökéletesnek, hozzám illőnek éreztem, hogy nem akartam elszalasztani. Pedig sosem voltam oda a házasságért, és a gyerekvállalást is szeretem elodázni, de azért a nőért hajlandó lettem volna...


29/F

2022. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!