Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kérnek meg és utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérnek meg és utána vesznek el olyan nőket, akikkel amúgy baromi rossz a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Nekem full úgy tűnik, hogy minden happy, elvégre jó esetben azért jegyzel el valakit meg azért házasodtok össze, mert nagy a szerelem. Ha meg hitel kell, az általában két tanús esküvő. De én Facebookom csak nagy és boldog esküvőket látok. De sokról tudom, hogy a kapcsolat szar, nem is szeretik egymást, az egyik vagy mindkét fél csalja a másikat, ami ki is derült, de mégis... Aki meg nem menyasszony és nem házas még, mint pl én, elgondolkodik, hogy ő mit csinál rosszul. Mert akkor a toxikus kapcsolatok előrébb tartanak, kiteljesedtek. Objektívan nézve ők révbe értek.
2022. szept. 7. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Többek között a fészbúk erről szól - kifelé áloméletet mutatni. Megvan a pszichológiája miért, semmi újdonság nincs.


Kvára nem értek révbe, mert minden napjuk egy hulladék együtt és idővel úgyis válás lesz - vagy egész életükben szenvedés. Ez minden, csak nem beteljesült álom.

2022. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Halandó por ember... Nem tökéletes, de nem is tragédia. Talán a házasságtól várják a csodát, hogy attól majd minden szép és jó lesz. Talán csak puncit akarnak magukhoz láncolni a férfiak. Lehet sz@r a nő, ha legalább szex van vele. Ha meg már az se... Akkor tényleg nagyon rossz döntés volt. Vannak emberek, akik nem karcolnak égi magaslatokat. Nem értem hogyan maradnak életben. 😅 Talán sokkal kevesebb is elég az életben maradáshoz, mint sem azt sejtem. Pl az agy. Az agyról bár bebizonyították egyesek hogy nem feltétele a hétköznapoknak. Mások szív és mély érzelmek nélkül is képesek életben maradni.

Kicsit sem kell irigyened tőlük az esküvőt. Gondolom a jóleső érzés hiányzik neked, és nem az irigység beszél belőled. Amúgy biztos hogy nekik sem minden happy. Ellenkező esetben nem úgy írná róluk ahogy. Most vajon önbecsapást, vagy önámítást csinálsz? Talán csak te is vágysz némi valódi boldogságra. Kapard ki azt. Ha mást nem azt eltanulhatod ezektől az emberektől is. Ők nekik ezt sikerült kikaparniuk, felépíteniük saját maguknak. Na és Te? Te mi mindenre vagy képes? (:


29/F

2022. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod úgy, hogy aki beleköti magát egy toxikus kapcsolatba, amiben nem boldog, az révbe ér és kiteljesedik? Főleg ismerve a válási statisztikákat.
2022. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3 Rossz beidegződés, a lányokba belenevelik, hogy csak találj egy férfit, aki elvesz és akkor minden jó lesz.


#2 Igen, inkább csak szeretném megélni ezeket a romantikus pillanatokat :) Meg is fogom, mert megtaláltam az igazit, de még egy éve se vagyunk együtt, úgyhogy ez majd később lesz.

2022. szept. 7. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik exem pont most kérte meg a jelenlegi párja kezet. Két éve ismerik egymást.

Nagyon fiatalok,25 alatt. A kapcsolatuk borzalmas, mégis házasodnak. Nem irigylem őket :D

2022. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Gratulálok az igazihoz. (: Nem mostanában olvastam ilyen lélekemelőt, hogy valaki ezt mondta magáról. Sok boldogságot kívánok nektek. És a helyedben gyorsan megkérném a kezét ha már ő az igazi. Nőknek is szabad. :)

#2

2022. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Neeem én biztos nem, poénkodtam már ezzel és mondta, hogy ő akarja az enyémet megkérni :D
2022. szept. 7. 17:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Értem. Hát örülök, hogy neked van hajlandósságod a dologra. Mármint a nyitottságodnak örülök. Amúgy a helyedben elkezdenék gondolkodni azon, hogy mi lehet a kérdés mögött munkálkodó tudatalattid tevékenysége. Nagy szerencséd van, hogy a kiírt kérdésed már meg van fogalmazva. Most elemezd ki, hogy mi a mögöttes tartalma. Mit akar üzenni neked saját magad? Menj át rajta szóról szóra, és gondolkodj el rajta, hogy mit miért írhattam. Amíg vársz arra hogy eljegyezzenek, addig is talán olyan dolgokat tudhatsz meg magadról, amiket eddig nem is tudtál. :)
2022. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

* írhattál


Persze csak ha van kedved.

2022. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesek a férfiak.

Én azt tapasztalom hogy a nagy szerelemben nem akarnak semmit, se házasság se gyerek, de aztán ahogy rossz lesz a kapcsolat, és szakítok hirtelen jönnek a kézkéréssel.


Vannak férfiak, akik tényleg rossz kapcsolatba akarnak csak házasodni, jóba meg nem.

El tudom azt képzelni, hogy ilyen mélypontokon, szakítás szélén veszekedések után, mondogatnak igeneket a nők.

2022. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!