Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaz az, hogy aki nincs jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy aki nincs jó anyagi helyzetben az ne alapítson családot, ill. csak az alapít családot, akinek jól megy?

Figyelt kérdés

Ismerősöknél, volt osztálytársaknál azt látom, hogy egytől egyig csak az igen jó anyagi helyzetben levők alapítottak/alapítanak családot. Gondolok itt jó anyagi helyzet alatt: kaptak/örököltek házat/lakást, a szülők jelentősen támogatták, stb..

Aki nem kapott semmit a szüleitől, annak furcsa mód soha nem lett se felesége, se gyereke. Nem tudok kivételt mondani a környezetemből.


2022. szept. 3. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg a másik véglet alapít még családot, akik a szociális hálón akarnak élősködni, de tojnak a gyerekre.

A középosztály, már ha ezt még lehet így nevezni, nagyon meggondolja. Többnyire egyet, és 30 körül. De azt nem lehet kijelenteni, hogy egyáltalán nem alapítanak családot.

2022. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a legszegényebbek és a legbutábbak szülik a legtöbb gyereket, 5-6 a jellemző. Utánuk jönnek a nagyon gazdagok, náluk 3-4 a jellemző. Érdekes mód a középosztály és a felső középosztály szüli a legkevesebb gyereket.

Nálunk középosztálybeli fiatalnak lenni az egyenlő azzal, hogy a vagyonod egy nagy 0, csak nem fázol és nem halsz éhen.

2022. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Csak az alapkörülményeket kell megteremteni, több nem kell a gyereknek :) (melegvíz,étel,fűtés stb)

De nem szülünk be akárhova gyereket! Se az ő érdekébe,se a tiédbe!

Én se Anyóshoz se Szülőhöz nem szülnék,úgyhogy csak külön lakva jöhet a kicsi :)

De egy átlag anyagi hekyzettel már lehet szülni :)

Viszont felelőtlenség rossz körülmények közé szülni!

2022. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez valahol érthető, de amit írsz, az nem az átlag. Legalábbis hitel nélkül nem.
2022. szept. 3. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt értem,de akkor akiknek ez nem jön össze ott van az albérlet. Ketten még meg lehet fizetni.
2022. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg sokszor azt látom h van mindkét félnek munkája, albiba lakik és úgy vállal gyereket...
2022. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami egyedi eset a környezetedben, ugyanis statisztikailag egyértelműen kimutatható, hogy a szegényebb körülmények között élő, kevésbbé iskolázott családokban van a több gyerek.
2022. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a legalsóbb rétegeket most ne vegyük, az más kategória..... magamhoz viszonyítottam én alsó-közép vagyok, és ebben a rétegben semmi, nulla, a volt osztálytársaimnak is....
2022. szept. 3. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is pont mind2-t végletet látok, konkrétan több barátnőm is szült úgy, hogy alig jönnek ki a végén a pénzből, egyik saját, másikuk albiban a párjával.


Értem a problémád, teljesen xar helyzetben a mi geneáricónk.

Mi is tervezgettük felvenni a hitelt, évek óta terveznénk ár a gyereket, de hova.. Szerettünk volna mi saját lakást ( érts hitelt) és utána a gyereket.. de mára már szertefoszlott, különben mg 10 évig se lesz semmi..


Úgyhogy úgy néz ki marad az albi nálunk is, pedig nem keresünk olyan rosszul sem azért. De lakás(hitel) csak később jöhet szóba..

2022. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!