Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másoknál hogy van esküvő 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál hogy van esküvő 1 éven belül vagy hamarabb?

Figyelt kérdés
Az ilyen férfiak tudják, hogy a másik az igazi, azért vesznek el bizonyos nőket ilyen hamar?
2022. aug. 31. 10:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
38%
30 micsoda gazdaságosság :D válassza ön is a gyors házasság programot, ahol akár töredék idő alatt is megismerheti leendő házastársát !
2022. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
59%
31. Látom sikerült kiszűrni a lényeget....ja nem. Egyébként meg ismerek 6-8 év után házasodottakat is, aki fél 1 év múlva váltak el. Ott biztos nem az volt a baj, hogy túl hamar házasodtak és nem ismerték ki egymást.
2022. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
23%
Ja, vagy oly is. 100- ból egy. És van olyan is akinek összejön a pár hónap után házasodás. Százból egynek.
2022. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
30%
32 csak vicceltem :D úgy írtad azt a sort a megismerésről, mintha sietni kellene. Persze nyilván van, aki 6 év után házasodik, majd 2 év múlva elválik: ez 8 év együtt. Ennek megvan a párja is ám: 2 év után házasodik, 6 év múlva válik.
2022. szept. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
38%

Ezt a kommentet, hogy akik 2 évig húzzák a járást házasság nélkül, az már nagyon sok... :D


Ez a pár hónap után házasodás meg... Senki nem látta az Ágyő nagy Ő -t? :D


Viccet félre téve, én az egy éven belüli eljegyzést is korainak tartom, de azt sem értem, amikor 25 fölötti emberek 5+ évet várnak ezzel. Viszont azt értem, hogy valaki nem csak le akarja tudni két tanúval, hanem rendes lagzit akar. Teljesen normális igény.


Legtöbbször, amit én láttam, babaváró miatt házasodnak ilyen hamar, vagy mert már idősebbek, gyereket akarnak. De láttam olyat is, hogy 4 éve legjobb barátok voltak, aztán összejöttek, 8 hónap múlva esküvő "mire várjunk?" címszóval, következő évben gyerek, következő évben válás. Ez a barátság sem volt garancia semmire.


Szerintem azért 2-3 évet érdemes előtte járni, meg minimum egy évet együtt élni. Az egy dolog, hogy én is biztos vagyok abban, hogy a párom az igazi, de 10 hónapja vagyunk együtt, még korainak érezném a házasságot.

2022. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
79%

34.

Az adott két emberen múlik kizárólag. Nem azon mennyi idő után házasodtak. Mi 1,5 év után házasodtunk, mégis bő 12 éve együtt vagyunk, és nem tervezünk válni, a közelében sem voltunk soha. Nem is leszünk.

Sok hasonló kapcsolat van, nem olyan egyedi eset.

Egy boldog házasság mindig kizárólag azokon az embereken múlik akik benne vannak.

2022. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!