Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másoknál hogy van esküvő 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál hogy van esküvő 1 éven belül vagy hamarabb?

Figyelt kérdés
Az ilyen férfiak tudják, hogy a másik az igazi, azért vesznek el bizonyos nőket ilyen hamar?
2022. aug. 31. 10:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
68%
Egészségükre, végül is az egyik legkedveltebb játék a felnőttek között a válás, ők miért maradnának ki belőle?
2022. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
Ezt az 1 évet én nem szoktam érteni. Bármikor össze lehet veszni addig, sok víz folyik le a Dunán.
2022. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
73%
Mit nem értesz? Egy év alatt meg sem ismerik egymást, mert még mindkettő pózol, és különbnek mutatja magát mint ami.. Összeházasodnak, és utána jön a pofára esés hogy kinek mik a rigolyái, ki mit nyom a másikra hogy ne neki kelljen megcsinálni, ki mitől akad ki...
2022. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk volt ilyen a családban. Az egyik esetben meglepi baba 20 evesen- majdnem 20 éve vannak együtt azóta.

A másik esetben mindketten 40 körül jártak már, és nagyon gyereket akartak.

Szerintem aki 1 éven belül házasodik, ott szinte mindig van valami sürgető tényező. Vagy nem veszik komolyan a dolgot.

2022. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%

10: én olyanokat is ismerek, akik 3 hét után házasodtak össze, és 30++ év után is együtt vannak.


VAgy itt van Rudolf Péter... Két hét után


[link]

2022. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
84%
Elhiszem hogy ezerből egynek összejön, de az általános hogy két-három éven belül válnak.
2022. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
88%

Ket ismerosomet tudom felhozni, az egyik paros eseteben 9 honap utan volt eskuvo, addigra a lany felidos terhes volt. 22 evesek voltak akkor, a gyerek most 2,5 eves de a szulei mar nincsenek egyutt.

A masik paros kb 27-28 eves, ott 14 honap kapcsolat utan volt eskuvo, ott is felidos terhes volt a lany. A gyerekuk most fel eves, ok meg egyutt vannak.

Osszefoglalva, mindket esetben terhes lett a lany, azert tartottak eskuvot.

2022. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
36%

16: nem általános, hanem legfeljebb átlagos.


Ha általános lenne, akkor kb. 90+% elválna két éven belül...

De messze nem ez a helyzet.

2022. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
32%
Nem jelent semmit, hogy elveszi-e az első évben. Ismerek olyat akik évekig húzták a dolgot, azóta boldog házasok, mások hamar esküdtek és el is váltak. Nyilván itt is van ellenpélda, viszont tényleg nem ez mutatja, hogy biztos-e a kapcsolat.
2022. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Olyan példát is láttam már akit terhesen vesznek el, de olyat is, akit gyerek nélkül is hamar elvesznek.
2022. aug. 31. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!