Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másoknál hogy van esküvő 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál hogy van esküvő 1 éven belül vagy hamarabb?

Figyelt kérdés
Az ilyen férfiak tudják, hogy a másik az igazi, azért vesznek el bizonyos nőket ilyen hamar?
2022. aug. 31. 10:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
21%
Igen, tudják, hogy a másik nő az igazi, nem az, akit elvesznek.
2022. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Normál esetben az eljegyzés házassági szándékot jelent, és ha ez megvan, akkor csak a külső körülményeken múlik (pl. anyagiak, idő, a szolgáltatók elérhetősége), hogy milyen hamar tudják megtartani.
2022. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
Az én férjem tudta, igen. De a legtöbb esetben nem ez az oka, hanem hogy jön a gyerek, hitelfelvétel, családi nyomás. Jajajaj most le leszek hurrogva. És az esküvőhöz nem kellenek se anyagiak, se szolgáltatók, mindössze egy időpont az anyakönyvvezetőnél meg 2 tanú. Már amennyiben tényleg az esküvő a fontos és nem a parasztvakítás, rongyrázás.
2022. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

Úgy érted, hogy megismerkedéstől számított 1 éven belül?

Szerintem vagy nagyon nagy szerelem, amiben minden klappol(ni látszik), vagy nagy szükség (babaváró, CSOK, külföldi munka, lakáshitel, kifogta az a aranytojást tojó tyúkot és meg akarja kötni) Egyiket se tartom jó ötletnek, ennyi időn belül még azonnal összeköltözve se lehet kiismerni legalább nagyjából a másik felet (pénzkezelési szokások, családi kapcsolatok-kötöttségek), elég nagy a zsákbamacska esélye.

2022. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%

Mihez képest 1 év?

Az eljegyzéshez képest 1 év - ez teljesen normális, ahogy más is írta, az eljegyzés házassági szándékot jelöl.

Ha a kapcsolat kezdetétől 1 év - olyan nincs, hogy tudod, hogy ő a tökéletes. Messzebb megyek: tökéletes eleve nem létezik, minden kapcsolat meló.

De én a saját környezetem alapján azt tudom mondani, hogy akiket én ismerek és 1 év alatt eljutottak a házasságig, azok kétségbeesettek voltak. Vagy nagyon gyereket akarták már és kb mindegy volt, kitől, vagy esetleg csábította őket a csok gondolata. Meg hát van akit a szülei, barátai cseszegetnek, hogy mikor "komolyodik már meg", aztán belerohan fejjel az ilyen helyzetbe.

Ezek ritkán érnek véget happy enddel.

2022. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
34%

3# "És az esküvőhöz nem kellenek se anyagiak, se szolgáltatók, mindössze egy időpont az anyakönyvvezetőnél meg 2 tanú." Ezt rosszul mondod, a polgári házassághoz nem kell más, mint amit írsz, de azért az ESKÜVŐT a többség szeretné legalább a rokonai-barátai körében megünnepelni. Nem hinném, hogy egy 30+ fős esküvő rongyrázás kategória, de ha az ember szeretne rendes szertartást (netán templomit is), étteremben vacsorát + egy kis zenét-táncot, és minőségileg megörökíteni az eseményt (hogy ne homályos mobilfotókat tudjunk csak nézegetni a hátralevő években), arra azért a többségnek nincs zsebből megfelelő anyagi kerete. Ne állítsd azt, hogy minden rongyrázás, ami több, mint egy kéttanús polgári.

A mi esküvőnkön pl. 32 meghívott volt, és az eljegyzéstől számítva három évbe telt, mire összejött a szükséges idő és anyagi keret, és hozzáteszem, többek között azért telt ennyi időbe, mert gondozásra szoruló beteg volt a családban, akinek minden szükségest igyekeztünk megadni, és ez anyagilag megterhelő volt. És képzeld el, nem szerettük volna annyival letudni az esküvőnket, hogy beugrunk az anyakönyvi hivatalba a papírért, mintha csak bevásárolni mennénk. Sőt, urambocsá', még nászútra is szerettünk volna elmenni utána.

2022. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
65%
Mi 10 hónap után házasodtunk össze. Gyereket nem akarunk, hitelt nem veszünk fel, cseszegetni nem cseszegetett senki (hozzáteszem, felnőtt emberként ha valaki csak megpróbálkozott volna a cseszegetéssel, annak nagyon rövid úton raktam volna helyre az agyát, nem értem, másoknak ez miért nem egyértelmű). képzeljétek, olyan is van, hogy 2 ember megtalálja egymásban az igazit. És ha nem tizenéves taknyok, akkor talán rendelkeznek némi döntésképességgel is. Persze lehet, hogy nem fog sikerülni a dolog, mert még csak 8 éve vagyunk együtt, ugyanúgy szeretjük egymást, mint az elején, tehát ha holnap azzal állít haza a férjem, hogy elhagy, akkor is volt 8 évünk, amit nagy kár lett volna kihagyni.
2022. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
68%
"És képzeld el, nem szerettük volna annyival letudni az esküvőnket, hogy beugrunk az anyakönyvi hivatalba a papírért, mintha csak bevásárolni mennénk." Édes hasonlat, csak semmi köze a valósághoz. Amúgy sok sikert a pénzgyűjtögetéshez, hitelt is vegyetek fel az esküvőre, romantikus lesz közösen fizetgetni, amikor már rég elváltatok.
2022. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
72%
Csak ha meggondolatlanok. Az ismerkedéstől egy éven belül még bőven dolgozik a rózsaszín köd, a döntésnek semmi köze a realitáshoz ennyi időn belül. Láttam pár ilyen hűbelebumm házasságot, egyik se érte meg a harmadik házassági évfordulót. Merthogy úgy házasodtak, hogy nem is igazán ismerték egymást.
2022. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
A kapcsolat kezdetétől 1 év. De láttam már olyan ismerősöket is, akiket egy fél év után elvettek.
2022. aug. 31. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!