Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha nem tudom vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom vele megbeszélni az érzéseimet?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, az anyja velünk lakik de ez nekem nem jó, máshol ezért újítunk egy házat. Eleinte ő is akarta. Másfél éve tart a felújítás. Pár hete azonban ingerült lesz ha ez szóba kerül. Az anyja miatt folyamatosak a viták mert semmi magánéletünk nincs de őt ez annyira nem zavarja. Alig tudunk kettesben lenni mert a házban is a nyomunkban van otthon. Egy hónapja a férjem azt mondta ha nem tetszik hogy ott van az anyja adjam be a válást. Azután hogy ezt mondta azóta se kért bocsánatot. Ha el merem mondani ami bánt dühös lesz. Pedig én csak arra vágyom hogy meghallgasson és átöleljen ez sokat segítene lelkileg. Mondtam is neki korábban hogy csak hallgasson meg és öleljen át és éreztesse hogy szeret. De nem szereti ha az érzéseimről beszélek. Mogorva lesz és ingerült. Pedig szükségem van arra hogy kibeszéljem magamból de másoknak meg nem akarok panaszkodni róla. De nem hallgat meg. És magamba fojtani se bírom. Úgy érzem nem vagyok neki már annyira fontos pár napja amiért azt mondtam bánt hogy a kőműves nem halad a házzal annyira dühös lett azt mondta el lehet menni innen (a házból ahol velünk lakik az anyja) meg hogy menjek a f*szba és az ajtó fele mutatott. Ez rosszul esett és elsírtam magam és a sírásom miatt még dühösebb lett. Kigúnyolt hogy ezek csak krokodil könnyek. Pedig nagyon összetörtem. Nekem csak szükségem volt arra hogy meghallgasson valaki. Szükségem volt a szeretetére. Úgy érzem nem akar már engem és nagyon magam alatt vagyok. Nincs akivel megbeszélhetnékm ezeket a dolgokat mert nekem nincs családom mint neki hogy pl szülő vagy testvér. Nekem csak ő volt és úgy érzem egyedül vagyok és senkinek nem számít mit érzek és értéktelennek érzem magam.
2022. aug. 16. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
fogadd meg a tanácsát és költözz el pár hónapra, aztán majd meglátod mi legyen
2022. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne elgondolkodnod rajta, hogyan fogsz egyedul megelni. Ra mar ne szamits.
2022. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

helló, küldök egy virtuális ölelést!


szerintem te nála jobbat érdemelsz!


visszaél az érzéseiddel, és a helyzeteddel, hogy nincs mögötted család, senki. mind meghaltak, vagy nem tartod velük a kapcsolatot?


barátnőid sincsenek?


meg tudnál egyedül élni, lenne hová menned?


szerintem ez a faszi ki akar provokálni egy válást, és nagyon beteges, h. az anyját eléd helyezi.


gyereketek nincs?

2022. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szüleim Jehova Tanúi én pedig nem ezért nem tartják velem a kapcsolatot. Nincs gyerekünk. El tudnám tartani magam és csak lelkileg nagyon magam alatt vagyok. Nincsenek barátaim nagyon. Én csak úgy érzem sokszor hogy nem tudom senkinek elmondani hogy mennyire fáj ami történik velem és olyankor sírva alszok el. És egyre többször van ilyen. Ès már arr gondolok jobb lenne meghalni.
2022. aug. 16. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem meghalni lenne jobb, hanem elhagyni ezt a fickót, szerelmeskedjen az anyukajaval. A házat mostani állapotaban meghirdetni, eladni. Emellett az ember mellett soha nem leszel boldog és nem fogsz talpra allni, csak rosszabb lesz.
2022. aug. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már be lenne adva a válás.

el lehet menni innen (a házból ahol velünk lakik az anyja) meg hogy menjek a f*szba és az ajtó fele mutatott

Ezután biztos. Tudod kivel... az édesanyukájával.

2022. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobbat erdemelsz! Nem szabad ilyenre gondolni h meghalni.... a gyerekeid a legfontosabbak. Ha nem is válsz el kezdj el felretenni titokban h ott tudd hagyni! Próbálj meg spórolni. Aztán később meglatod h jobb vagy rosszabb lesz. Sosem jó ha bármelyik félnek ott lakik az anyja....menjen el onnan.
2022. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!