Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Ti intelligensnek tartját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti intelligensnek tartjátok azt a pasit, aki be tud házasodni egy gazdag családba?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 12:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szegény pasiról van szó.
2022. aug. 7. 12:22
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább rafinált.
2022. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

A mai világban házasságról nem egy család dönt, hanem ők ketten.

Ha megtud fűzni egy gazdag családbol származo ostoba nőt, akit a családja még segít is akkor is ha c.gánypurgyékat gyárt valakitől, nem intelligensnek találnám, hanem élősködőnek.

2022. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy intelligens e, nekem énből inkább az jön le, hogy annyira nem lehet okos, ha nem az eszebol gazdagodik meg, hanem mások hatan felkapaszkodva🤷🏼‍♀️
2022. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt mondanám rá,hogy életrevaló! Nagy ambició,és jó emberismeret kell ahhoz,hogy ez létrejöjjön,mindez megfűszerezve csipetnyi vonzerővel,sármos külsővel és simulékony természettel 😎 Nagyon "be kell dobnia magát" az biztos! Szerintem a nő részéről ez inkább önbizalomhiány. Érdekes fordítva meg társadalmilag teljesen elfogadott 🤔

32/N

2022. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4


Észből keveseknek sikerül meggazdagodni. Mennyi egyetemet végzett ember lehet, aki nem gazdag? Persze van kivétel: például Márk Zuckerberg az esze miatt gazdagodott meg.


Nekem úgy tűnik, hogy inkább jó kapcsolatok árán lehet meggazdagodni. És ehhez is kell egyfajta intelligencia, hogy a másikat meg tudjuk nyerni.

2022. aug. 7. 12:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nem megnyerés, hanem kihasznalas. Ha azt mondtad volna, hogy azért házasodott oda, mert jó a kapcsolatuk és mellékesen gazdagok, akkor azt mondom, oké.
2022. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább kétszínűnek és haszonlesőnek mondanám. Attól, hogy a nő hülye, a pasi még nem lesz intelligens. A kapcsolat pedig szar marad.

Ahhoz, hogy jól tudj manipulálni, valóban szükséges némi intelligencia. Attól függően, hogy milyen értelmi szinten vannak, akiket be akarsz palizni, lehet, hogy egész sok kell. De, mindössze annyiból, hogy egy darab nőt sikerül hülyére venni, még nem vonnék le messzemenő következtetéseket.

2022. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább csak fifikás
2022. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki intelligens az nem érdekkapcsolatban szenved es csalja a párját es nem fél életet él.

Fene se adná el a sajat testét lelkét olyannak csak.pénzért akit nem is szeret. Ez nem intelligencia ez megalkuvás.


Intelligens ember azzal él aki neki az istennő akibe szerelmes.

2022. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!