Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy gazdag, jól kinéző, intelligens 20-on éves még szűz?

Figyelt kérdés
Heteró természetesen. Értelmes, jó fej, normális szimpatikus, jómódú, művelt, több diplomás, világot látott, jó küllemű ember, minden adottsága megvan, de valahogy mégsem találja az igazit, csak azért meg nem jön össze valakivel, hogy legyen kapcsolata. Egyre gyakoribb ez a jelenség. Több ilyet is ismerek férfiben és nőben is. Van aki nyíltan (sőt büszkén) vállalja, pedig semmi vallási meggyőződés nincs mögötte. Csak nagyon válogatósak, vagy nincs szerencséjük a szerelemben, esetleg a túlzott digitalizáció is közrejátszik a dologban.

2018. márc. 18. 22:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Egy 20 éves nem lehet gazdag. Max a szülei.
2018. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Ha tényleg az igazit hajkurássza akkor túl értelmes már nem lehet.
2018. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor biztos háttérrel rendelkező 20-on éves.

A kérdésnek nem ez a lényege.

2018. márc. 18. 22:36
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Hasonló vagyok,nem mondom hogy gazdag vagyok,meg hú ki vagyok. De igyekszem olvasott és művelt lenni. Én társat keresek nem szex partnert,így eléggé nehézkes,mert 20-on éves lányok/nők többsége nem keres komoly kapcsolatot,ez mellett vannak egyéb tényezők is,amik közre játszanak.

Nekem sincs "szerencsém" ebben,pedig igyekszem fejleszteni magam ezen a téren is,nyitott lenni,de eddig nem sikerült.


Hogy mit gondolok? Hogy megtörténik és egyáltalán nem gondolom,hogy ha valaki 20+ szűz,akkor azzal valami gond van feltétlen.

2018. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Elsősorban a fejlett országokban kezd kitolódni. Japánban pl. 28 évesen a fiatalok többsége még szűz. Az USA-ban és Kanadában is egyre gyakoribb jelenség.
2018. márc. 18. 22:44
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

#3

Mi lenne róla a véleményem? Semmi. A magam életével foglalkozok, nem másokéval.

2018. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Digitalizáció=Facebook mindenki a telefonjait nyomkodja.
2018. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon ritka az ilyen és csak egyes kultúrákra jellemző. Japánban pl. a karrier előrébb van. Kanadában már nem.

A saját környezetemben egy ilyen embert sem ismerek. Egy 20 feletti szűz lányt ismerek, ő vallási okokból szűz. Te hol ismersz meg ilyen embereket?

2018. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

Ritka mint a fehér holló...

Aki 20 felett szűz úgy hogy normális, átlagos férfi..., annak vagy önértékelési gondjai vannak, vagy súlyos trauma érte a nőkkel kapcsolatban, esetleg látens meleg, vagy biszexuális... maga sem tudja magáról, hogy mi van.

Másik változat, ha valakit egyáltalán nem érdekelnek a nők sokáig, aztán kimarad nála ez a korszak. Ezt követően meg egyre nehezebb felvenni a fonalat, mert a nők időközbem már nem tinikapcsolatokra vágynak.


Tehát összgezve, ha valaki ilyen az már rég megtalálta volna a partnerét ha komolyan keresi. Csak nem is kereste...


(Mondom ezt sokáig vénszűzként, különösebb külső/anyagi akármi gond nélkül. Engem traumatizált néhány rossz tapasztalat 18-20 évesen, utána meg évekig nem tudtam felvenni a fonalat... az fix, problémái vannak az ilyen embernek. Maximum te nem látod.)

2018. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem túl nagy ügyet csinálnak az emberek a szüzességből. Pedig szerintem ez csak egy ideiglenes állapot, ami előbb vagy utóbb vagy megváltozik vagy nem. Kb. olyan ez, mint hogy valaki mondjuk nem vezetett még autót, vagy nem utazott külföldre, nem evett csokit vagy mittudomén és erre az aki meg minden nap csokival a szájában kocsival ingázik Ausztriába az kitér a hitéből, hogy ilyen hogy létezhet. Pedig nagyon egyszerű, nem vagyunk egyformák. Ami az egyik embernek lételeme, az lehet hogy a másiknak nem szükséges mindenáron.
2018. márc. 18. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!