Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy gazdag, jól kinéző, intelligens 20-on éves még szűz?

Figyelt kérdés
Heteró természetesen. Értelmes, jó fej, normális szimpatikus, jómódú, művelt, több diplomás, világot látott, jó küllemű ember, minden adottsága megvan, de valahogy mégsem találja az igazit, csak azért meg nem jön össze valakivel, hogy legyen kapcsolata. Egyre gyakoribb ez a jelenség. Több ilyet is ismerek férfiben és nőben is. Van aki nyíltan (sőt büszkén) vállalja, pedig semmi vallási meggyőződés nincs mögötte. Csak nagyon válogatósak, vagy nincs szerencséjük a szerelemben, esetleg a túlzott digitalizáció is közrejátszik a dologban.

2018. márc. 18. 22:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

szóval gazdag de szűz, hát akkor meleg lessz a pali vagy van valami gond.külön dolog ha valakinek nem megy az ismerkedés, szégyellős stb


csakhogy a saját példámat hozzam fel én is tehetősebb családból vagyok nekem sem ment a csajozás amikor betöltöttem a 18-at első dolgom az volt hogy fizettem érte. Tudom hogy kreténségnek hangzik de szexuális igénye mindenkinek van és az otthoni kézimunka az nem pótolja azt

2018. márc. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!