Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy gazdag, jól kinéző, intelligens 20-on éves még szűz?

Figyelt kérdés
Heteró természetesen. Értelmes, jó fej, normális szimpatikus, jómódú, művelt, több diplomás, világot látott, jó küllemű ember, minden adottsága megvan, de valahogy mégsem találja az igazit, csak azért meg nem jön össze valakivel, hogy legyen kapcsolata. Egyre gyakoribb ez a jelenség. Több ilyet is ismerek férfiben és nőben is. Van aki nyíltan (sőt büszkén) vállalja, pedig semmi vallási meggyőződés nincs mögötte. Csak nagyon válogatósak, vagy nincs szerencséjük a szerelemben, esetleg a túlzott digitalizáció is közrejátszik a dologban.

2018. márc. 18. 22:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az átlag magyar polgárokra lehet, hogy igaz ,amit írsz.


Én viszont gazdag közegben nőttem fel és több ilyen jól szituált embert ismerek, ezekben a körökben ez meglepően gyakori jelenség.

2018. márc. 18. 23:07
 12/21 anonim ***** válasza:
19%

Ha a véleményemet kérdezed, szerintem hülyeség az egész.


Felőlem mindenki azt csinál amit akar, főleg az apuci vagyonán parazitáskodó arisztokrata úri ficsúrok nem érdekelnek, akik nem tudnak mit kezdeni a életükkel.


Hogy mi a normális, vagy mi nem, napokat lehetne vitázni.


Viszont mindennek megvan a ideje, ahogy a tini kapcsolatoknak is. Nem lehet 30 évesen újraélni a tinikort. Ennyi.

2018. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%

Szóval a szüzesség elvesztése pont olyan, mint egy csokit venni? Ezt közöld a 40 éves szüzekkel.

Az ember alapvetően társas lény, amihez hozzátartozik, hogy vannak társas és szexuális igényei. Alapvetőbb ösztön, mint a csokievés. Ráadásul a csokievésre úgy is összehozhatod a pénzt, hogy kimész koldulni és pár óra alatt megvan.

A köreid meg felejtsük el. Ne gondold, hogy más nem ismer ilyen köröket vagy nem nőtt fel ilyenekben. Mégsem tapasztalja itthon vagy a környéken.

2018. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
5%
Valószínűleg nem érdeklik a nők. Ha tényleg jól néz ki és gazdag, akkor sorban állnak nála.
2018. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem egyértelműen lelki defekt miatt.

(Ilyen szempontból pedig mindegy, hogy gazdag vagy szegény.)

2018. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

De nem értem, miért gondolkodtok ilyen eltorzultan.

Nem minden ember ösztönlény, hogy bárkire rámászik.

Én nem vagyok szűz, de velem is volt már olyan ,hogy évekig nem feküdtem le senkivel, mert megválogatom a partnereimet. Én nem szeretek szexelni, hanem imádok, aki nem tetszik, azzal nem fekszem le, hanem inkább magamnak csinálom közben olyanról fantáziálva, akivel szeretnék.

2018. márc. 19. 12:44
 17/21 anonim ***** válasza:
6%

Nehogy már azt mond nekem, hogy egészséges, ha 25-30 évesen valakinek egy normális kapcsolata sem volt.


Nekem sem volt és tudom magamról hogy lelkileg sérült voltam... az első igazi kapcsolatom után jött vissza a önbizalmam és a lelki békém.


Aki jóképű, jómódú és nem képes kialakítani egy emberi kapcsolatot, úgy hogy nincs lelki defektje... azzal valami nem okés, vagy egy elkényeztetett úri gyerek, akinek nem felelnek meg a normális emberek, csak a saját nemesi fajtájából válogatnak. Ilyen egyszerű.

2018. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Kb. 50%-ban szerencsén múlik, ezen kívül nagy arányban még az számít, hogy mennyire vagy igényes.


Ne magadból indulj ki!

2018. márc. 19. 13:00
 19/21 anonim ***** válasza:
32%

Nem érted, hogy miért gondolkodunk ilyen eltorzultan? Vedd már észre magad, hogy te erőltetsz itt valamit, ami nem jellemző az emberekre. Egyáltalán nem vagyunk eltorzultak. Attól sem lesz senki magasabb szinten, hogy elnyomja a szexuális ösztöneit. Senki sem arról beszélt, hogy mindenkire rá kéne mászni.


Ez a kérdés szól azon kívül valamiről, hogy erőlteted a véleményed és tojsz másokéra? Mert a véleményünk kérdezted, leírtuk, de próbálod megmagyarázni, hogy nem úgy van, ahogy mondjuk.

Ja, meg lepontozásra is tök jó a kérdés.

2018. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Akkor úgy mondom inkább, hogy nem egészséges...


Nem nézem le a vénszűz férfiakat, mért én is az voltam (csak én kínomban, ba...sszameg, nem azért mert nem tudtam eldönteni apuci pénze mellett, hogy a látens homár vagyok vagy sem)


Te mondtad, hogy Japánban egyre nagyobb méreteket ölt ez a fajta életmód, egyre inkább "herbivore"-ok lesznek, egyre kevesebb a kapcsolat, az emberek magányosak, a férfiak 30 éves korukig sem hajlandóak felnőni a mamahotelban, miközben egy nőt se tudnak megszólítani mert összefossák magukat. Emellett elöregszik, fogy a japán népesség.


Nehogy azt mondd nekem, hogy ez normális lenne! Nem az. Egy társadalmi betegség és kész.


Akinek nincs rá komoly oka, hogy 30 éves koráig egy nőhöz se érjen hozzá, azzal valami nagyon nem okés...

2018. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!