Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez a házasság? Keressek más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a házasság? Keressek más társaságot magamnak?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok, 4 és fél éve együtt.

Azt tapasztalom, hogy nincs igénye a férjemnek velem lenni, és én nem így képzelem a házasságot...

Ma elmegy, egész hétvégén nem lesz itthon. Tegnap délután, este programok voltak, de este kb 9től együtt lehetünk volna kicsit, de ő inkább a netflixet választotta. Elkezdett nézni vmit, majd alvás, ennyi. Eszébe sem jut, hogy ha már egész hétvégén nem látjuk egymást legalább előtte együtt legyünk kicsit.

Egyszer odamentem hozzá, még a film előtt, meséltem vmit, nem is érdekelte, kb hagyjam békén fejjel válaszolt...

Ennek nem látom értelmét.. Keressek más társaságot? Úgy értem mindig? Akkor minek a férjem?


2022. júl. 29. 07:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmentek együtt otthonról akkor miket csináltok?
2022. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Mindenfélét: kirándulunk, utazunk, meccsekre járunk, étteremben eszünk, koncertekre járunk. És ami még érdekes, hogy telefonban normálisan tud beszélgetni, érdeklődő, ott egyáltalán nem egyoldalú.
2022. júl. 31. 10:17
 23/28 A kérdező kommentje:

Ja fürdőkbe is sokat járunk.

Kezdem azt gondolni, h a helyszínnel (otthon) van a gond.

2022. júl. 31. 10:52
 24/28 anonim ***** válasza:
Szex van köztetek, az hogy működik?
2022. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Én picit többet el tudnék képzelni. Volt már mással jobb.
2022. júl. 31. 11:05
 26/28 anonim ***** válasza:
41%
Házasságokban idővel arra jön rá az ember, hogy a szex unalmassá és gépiessé válik. Persze a gyk népe az kivételt képez.
2022. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
26. Nem a "gyk népe" képez kivételt, hanem egyszerűen azok akik őszintén szeretik egymást, akik eleve olyan emberrel kötöttek házasságot amiben boldog , erős, stabil már eleve a párkapcsolat is. -És nem azt gondolták, hogy hát nem a legjobb de ha összeházasodunk majd megváltozik.-
2022. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

27. Az hogy valaki megházasodik pl. 27 éves korában és mondjuk 42 évesen már megváltozott a saját élete, a céljai , vagy csak egyszerűen másfele tartanak, azoknak mit mondasz?


Én pl. sosem voltam híve az ál-boldogság hajszolásának, a "minden nap dolgozzunk meg a szerelmünkért" álságos hype-nak. Én élem az életem, a feleségem is, és pont ez az a rész, ami meghatározza a közös életünket. Ha már meg kell dolgozni a közös boldogságunkért, az mesterséges valami. Nem azért szexelünk, mert hát az a boldogság része. Visszük a hátunkon a közös életünket, a családot, neveljük a gyerekünket, próbáljuk biztosítani a jövőnket... Ebbe ez a nagy romantikus naplementében borozgatós, travel addict élet valahogy nem fér bele, bár ez inkább taszít minket.


Oké, mi már 21 éve együtt vagyunk. A mai fiatalok, de még a szingli 40-esek is extrém gagyi és valami giga méretű értékválsággal küzdő világban próbálkoznak, ami kizárólag csak az egót élteti. Erre jön még rá a mesterségesen, szándékosan megmérgezett férfi-nő viszony, a család és gyermekellenesség, de ez már globális méretű.

Most őszintén! Lassan már nem beszélhetünk családi szinten gyereknevelésről, mert ez átvette már az online tér. Nem beszélhetünk már egészséges családi/női/férfi mintákról sem.


Teljesen mindegy hogy az egyén kinek vagy minek képzeli magát, a saját élete megmutatja hogy abban a világban mennyire sikeres. Ha valaki normális, értékes embernek gondolja magát, és csak szenved, akkor ő egy sikertelen ember. Az egyén élete igazából az egyénen kívül a kutyát sem érdekli.


A párkapcsolat is lutri, mert ha többségében komoly kapcsolatra és házasságra alkalmatlan ember képzi a társadalmat, akkor három kimenetele lehet a dolognak: rossz+rossz= rossz. Jó+rossz= rossz. Jó+jó= jó.


Alapvetően mégis azt mondom, hogy egy kapcsolat vagy házasság minősége a nőkön múlik, vagyis már ott meg van alapozva, hogy milyen férfinek mondanak igent.

2022. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!