Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez a házasság? Keressek más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a házasság? Keressek más társaságot magamnak?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok, 4 és fél éve együtt.

Azt tapasztalom, hogy nincs igénye a férjemnek velem lenni, és én nem így képzelem a házasságot...

Ma elmegy, egész hétvégén nem lesz itthon. Tegnap délután, este programok voltak, de este kb 9től együtt lehetünk volna kicsit, de ő inkább a netflixet választotta. Elkezdett nézni vmit, majd alvás, ennyi. Eszébe sem jut, hogy ha már egész hétvégén nem látjuk egymást legalább előtte együtt legyünk kicsit.

Egyszer odamentem hozzá, még a film előtt, meséltem vmit, nem is érdekelte, kb hagyjam békén fejjel válaszolt...

Ennek nem látom értelmét.. Keressek más társaságot? Úgy értem mindig? Akkor minek a férjem?


2022. júl. 29. 07:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

Rengetegen csinálják ugy hogy egyik megy q haverjaival szorakozni a másik meg az ő barátaival kaocsolodik ki.


Hál ég nekem ilyen kapcsolatom még nem volt. Minden férfi visz magával a haverjaihoz is, szorakozni is, én vagyok nekik a szabadidő.

Es az megy mint sokaknal hogy a ferj kanyarban az asszony meg 4 fal kozt várja főzve. Hanem valoban egyutt megy az életem a másikkal.


Nem is ertem azt hogy akik kulon eljárnak a párjuktol azoknak valojában a párja egy fix p.nci csak a háztartásba es ennyi?

2022. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Noren1989 ***** válasza:
30%

Gondolom sose beszéltétek ezt meg tisztességgel.


Otthonülő hàziasszonka vagy esetleg?

2022. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
19%
* a haverjaival
2022. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
20%
* és NEM az megy mint sokaknál (1)
2022. júl. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Én először beszélnék vele erről, el mondanám neki az érzéseim és a gondolatmenetemet, mi esik rosszul és miért, változtatást kérnék, ha nincs változás és továbbra is rosszul érezném magam akkor elválnék.
2022. júl. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Gyereketek van?
2022. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Volt már róla szó, akkor kicsit összekapja magát és ennyi. De alapvetően nincs igénye.

Ez nem azt jelenti, hogy nem megyünk sehova, sokat megyünk. De itthon xbox és netflix megy vagy telefon egyfolytában.

2022. júl. 29. 07:20
 8/28 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek.
2022. júl. 29. 07:20
 9/28 Noren1989 ***** válasza:
96%
És sose volt igénye? Hàzassàg előtt azért éltetek együtt?
2022. júl. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs gyerek akkor azonnal válj el. Ez nem játék, ez az életed. Kezdj vele valamit, az idő fogy. Nincs több esély, bizonyított már, ennyire képes, ennyire vagy fontos neki. Neked ez nem elég. Ezt nem lehet megbeszélni, kikúrálni. Nem szeret téged, szerintem te sem őt. Ez nem házasság.
2022. júl. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!