Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez a házasság? Keressek más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a házasság? Keressek más társaságot magamnak?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok, 4 és fél éve együtt.

Azt tapasztalom, hogy nincs igénye a férjemnek velem lenni, és én nem így képzelem a házasságot...

Ma elmegy, egész hétvégén nem lesz itthon. Tegnap délután, este programok voltak, de este kb 9től együtt lehetünk volna kicsit, de ő inkább a netflixet választotta. Elkezdett nézni vmit, majd alvás, ennyi. Eszébe sem jut, hogy ha már egész hétvégén nem látjuk egymást legalább előtte együtt legyünk kicsit.

Egyszer odamentem hozzá, még a film előtt, meséltem vmit, nem is érdekelte, kb hagyjam békén fejjel válaszolt...

Ennek nem látom értelmét.. Keressek más társaságot? Úgy értem mindig? Akkor minek a férjem?


2022. júl. 29. 07:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
13%
Mit szeretnél mit csináljon otthon a pihenés és a kikapcsolódás helyett? Tegnap is programoztatok, de te még este 9kor is sajnáltad tőle a nyugalmat.. Miért nem bújtál oda nézni vele a filmet? Nem egy ötéves vagy aki nem tudja magát feltalálni egyedül.
2022. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%

Egyetértek a 10-essel. Vegyél egy mély levegőt, és ha nincs gyerek, valld be magadnak, hogy ez a kapcsolat bizony sovánka, és rúgd ki. Mert ez bizony sovánka.


Ez az ember nem szeret és un téged.

2022. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, h programoztunk. Nem közös program volt.

Fel tudom találni magam, de van igényem a férjem társaságára. Neki viszont nincs az enyémre és ez így nem oké.

2022. júl. 29. 07:51
 14/28 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de megint tipikus iskolapéldáját láthatjuk annak, hogy 1,5 év alatt a rózsaszín ködös időszakban kötnek házasságot a felek, amikor rendesen ki sem tudod ismerni a másikat, majd az évek előrehaladtával elhal az egész.


Beszéltetek erről, hogy több igényed lenne a közös, minőségi időre? Ha igen, mit mondott? Próbált is bármit is változtatni ezen?


Ha beszéltél vele, akár már többször is és továbbra sincs változás, én biztos borítanám az asztalt. A leírásod alapján nem tűnik úgy, hogy igazán érdekelné, Te hogyan is érzed Magad.


Sajnálom.

2022. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%

A társaságom fele pont ugyan ilyen! Akik kapcsolatban vannak szerencsések, mert a párjuk is tök jól elvan önmaga világában. Én is kérdeztem hogy akkor mi értelme van az egésznek? Gazdaságilag jobban kijönnek, és van fix szex. Mint mondtam, ott a ffiak és a nők is hasonlók.


A baj ott van, ahol különbözőek, mert csak egymást idegesítik. Nálunk is az van, hogy én pl. nem szeretek sehova se menni, mivel a munkám miatt bőven sokat utazok. A párom meg 2 megállóra dolgozik. Néha eljárunk ide-oda, így neki is jó, és engem sem zavar. Nekünk van gyerek is.

2022. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%
Vagy elvàlsz vagy élsz így hogy nem szeretnek,semmibe vesznek....
2022. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
24%

Azt írtad sokat jártok el, gondolom szórakozni. Nem értem mit akarsz akkor? Egész nap egymás seggében lógni? Az kicsit sem egészséges. Nem gondolod, hogy hagyni kéne kicsit levegőhöz jutni a párodat? Had csinálja otthon amihez kedve van.

Mi 12 éve vagyunk együtt, szintén 1,5 év után házasodtunk.

Szoktunk csinálni közös programokat amikor ahhoz van kedvünk, elmegyünk, akár külön külön is vagy együtt is, kettesben is, barátokkal is, mikor hogy. De nem állandóan. Egyikünk se sajtkukac.

Van hogy hetekig épp itthon maradunk minden hétvégèn, mert semmi kedvünk kimozdulni.

Sok ember igényli, hogy legyen énideje otthon is, lehessenek csak olyan hétvégéi a fárasztó koránkelős meló után, hogy csak " dögik" és pihen. Mi pl simán szoktuk neten nézni az aktuális sorozatainkat egész nap, ki ki a saját laptopján, ( a közös sorikat együtt nézzük), szoktunk könyveket olvasni, addig a másik ugyanúgy csinálja amit ő akar, és időnként szoktunk együtt kártyázni, társasozni, pl szilveszterkor, vagy szülinapozàskor😊 Stabil és boldog a kapcsolatunk.

Meg kell találni az egyensúlyt a tényleges - leszarom a másikat- , és a -matrica stílus- között, mikor tapadsz, ragadsz, ha kell ha nem, levakarhatatlan vagy, és a másik fél kb megfullad tőled.

Az exem is ilyen volt egyébként 🤮 részben ezért is hagytam el anno. Nekem kell a szabadság, és hidd el, hogy az emberek többségének is kell.

Lehet félreértettem valamit, vagy nem tudom de eskü nem értelek miért baj az hogy a párod leül netflixezni.

2022. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Mert eddig jutottál, h az a baj, hogy leül netflixezni, és kivetítetted egy korábbi rossz tapasztalatod rám.

Nekem is van igényem egyedül lenni, sőt, de nekünk nincs közös időnk otthon, nincs közös sorozat, közös játék és a beszélgetések is úgy zajlanak, hogy ő szónokol, amiről én beszélnék, az nem fontos.

2022. júl. 31. 00:10
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek mentél hozzá, ha semmi közös dolgotok nincs? Vagy miért vagy vele még mindig?
2022. júl. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%

,, beszélgetések is úgy zajlanak, hogy ő szónokol, amiről én beszélnék, az nem fontos."


És ezt meddig akarod még elviselni? Évek? Évtizedek? Vagy ezt a szuper kapcsolatot még megfejelitek egy gyerekvállalással is?


Te is tudod, hogy ennek vége. Tőlünk megerősítést is kaptál, hogy ez tényleg egy szar kapcsolat (legalábbis amit megosztottál belőle).

2022. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!