Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi okozhat ilyen személyiségvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhat ilyen személyiségváltozást?

Figyelt kérdés
Amikor a laza feleség a házasság után átváltozik egy kontrollmániássá, aki minden egyes villát szárazra töröl, beszabályozza a gyerekeit és a férjét, elvárja hogy minden tökéletes legyen, hogy még egy darab hajszál se kerüljön a párnára.
2022. júl. 22. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Kb. a hapi nem tud/nem akar irányító lenni, valakinek kordában kell tartanin a csűrhét:).
2022. júl. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, valószínűleg mindig is ilyen volt. Mivel a férj valószínűleg nem állt ki magáért, nem beszélte meg határozottan a határokat, így idővel elhatalmasodott a helyzet. Hogyha megfigyeled, ez nagyon sok kapcsolatra jellemzi, hogy az egyik fél ledominálja a másikat, bár általában a férfi uralkodik.
2022. júl. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem a házasság változtatja meg a nőt, hanem már előtte is kontrollmanias volt, csak addig nem volta bele a párját, és nem ugraltatta.

Mondjuk az ennyire kontrollmanias nő szerintem már az eskuvoszervezesben lebukna, mert ott meg az átlagos nők is kicsit meg tudnak bolondulni, de egy kontrollmaniasnal biztos elfajult ez.

Csak egy szerelmes férfi, akinek kezdetben imponal és kényelmes, hogy a menyecske mindent elintez, neki meg elég felemelni a lábát a porszívózas alatt hajlamos felrenezni. Pedig a kontrollmanias előbb vagy utóbb elvárja hogy te is olyan szinten kontrollald a környezetet. Valakinél ez csak a gyerek után jön elő, amikor a gyerek miatt nincs elég ideje a maniaira, van akinel a házasság a jogosítvány, hogy a párjat is ugraltassa.

2022. júl. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

[link]



Videoval illusztralva....



38F incel

2022. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, pláne, ha már gyerekeik is volta előtte.
2022. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kb ilyen volt már esküvő előtt is, csak a férj még elnézte neki. Aztán ahogy idősödünk, szerintem csak egyre hülyébbek leszünk, egyre jobban kiütközik az ember nehéz természete.
2022. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pasi váltja ki belole. Szerintem is papucs. Nekem is volt már ilyen hogy valaki mellett hárpia lettem, öntudatlanul, mert idegesitett még a mulyasága is, de érdekes, hogy ellenben domináns férfiak mellett meg normális igazi nőként tudok funkcionalni öntudatlanul is.
2022. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!