Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Okkal tartom rossz apának a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal tartom rossz apának a férjem?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves lányunk, nagy vonalakban amit tudni kel rólunk, hogy a férjemnek van egy vállalkozása, ami szerencsére bőven termel eleget a megelhetesunkre, nem szukolkodunk, szamolgatjuk az aprót, ez a vállalkozás már kiforrta magát annyira, hogy gyakorlatilag keves belefektetett energiával működik, legalábbis a férjem részéről, viszont van neki egy hobbija, asztalos, amiért el hal, és hétfőtől, péntekig reggeltől, estig ő nincs itthon, mert ezzel foglalatoskodik. Természetesen megrendelesekre. Én egesznap itthon vagyok, intézem a haztartas és a kislányunk körüli teendőket,amivel nincs is baj. De ha néha néha, havonta egy egy nap, szeretnék elmenni kozmetikushoz, vagy a barátnőimmel inni egy kávét a gyerekek nélkül, akkor háború van. Ő nem ér rá, neki megrendelesre kell dolgozni,ha most eljon sosem lesz kesz, így ezekről gyakorlatilag lemondtam,mar ott tartunk, hogy a kislányomat a kozmetikushoz, a fodrászhoz mindenhova viszem magammal, mert a férjem asztalos, és elfoglalt. Hiába mondom neki, hogy akkor vállaljon kevesebbet, vagy nem fogják megenni ha egy nappal később lesz kész, nem. Pedig nem is ebből élünk, ez egy hobbi ami plussz bevételt hoz,de enélkül is megvagyunk. Ami viszont jobban bánt, az az, hogy a lanyunkkal semmit nem törődik, mivel egesznap nincs itthon, 8 kor már elmegy, este 9 kor jön haza, minden rám hárul, és egy percet nem látja az apját, nem tudja mikor hova megyek vele, milyen foglalkozásokra, mikor viszem védőnőhoz, orvoshoz, oltásra, programra,azt sem tudja mekkora ruhát hord, miket eszik, mikor alszik, mikor kel. Egyszerűen semmi. Ha mondom hogy most viszem vizsgálatra vagy oltásra fel sem hív hogy na mit mondtak a vizsgálaton, vagy rendben volt e minden. Szoba sem kerül többet, mert én már bele fáradtan mondani, úgy gondolom ő az apja, és illene megkerdeznie magától. Pár hónapja nagyon aggaszt, hogy rajtam kívül csak ő van a kislányunknak és neki is ugyanannyira kellene fontos legyen, mint nekem, és ha velem történik valami ne adj Isten, akkor mégis hogy fog vele boldogulni, amikor a nevén kívül gyakorlatilag semmit sem tud róla? Ezért vettem egy füzetet és minden szerintem fontos dolgot leírok, engem ez a tudat megnyugtat. Ki az orvosa, mikor hova kell vinni. Mi a napirendje. Ha nagy ritkán vigyáz rá, amíg én mondjuk itthon hajat mosok, akkor is videókat néz a neten, vagy a haverjaival telefonál, de sosem ül le a kislányunk mellé hogy most játszon vele vagy bari. Egyébként meg hazajon és lelkesen üdvözli a gyereket, hogy mennyire hiányzott neki, apa kicsi kincse, stb. Aztán 5 perc múlva már nem is érdekli. Tökre úgy érzem magam mint egy egyedülálló anyuka, aki minden terhet egyedül cipel, és borzasztóan sajnálom a lányunk, hogy csak én vagyok neki. Kettesben járunk mindenhova, állatkert, kirándulás, mert a férjem nem ér rá. Már sokszor végig futott rajtam hogy inkább elvalok, és akkor nem fog bosszantani a tudat, de igazából most is egyedül vagyok vele, de anyagi biztonságban.
2022. jún. 9. 23:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

10.-re.


Nem, jogos. De anyunak nem elég.

2022. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
11, nekem sem lenne. Ilyen hapsinak kár a gyerek. Közölhette volna elöbb is, hogy rá se sz.rik majd.
2022. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%

12.-re.


He? Mit kellett volna közölnie?


Én erre az oldalra vagy kismilliószor leírtam már: OKOS NŐ NEM SZÜL. A FÉRFIAK 99%-A SOHA NEM AKAR GYEREKET.


Erre 0%-ra pontoznak, anyámba küldenek privátban, meg hasonlók.


De...érdekes módon, minden napra jut 1-2 olyan kérdés, ami alátámasztja az igazamat.


De mondok kompromisszumot! Nőként gyereket akarsz? Rendben! Fogadj örökbe, és hidd el, ennek a kedves, könnyes szempárnak a látványától a férjed is azt mondaná, hogy, na jó...maradhat...megtartjuk: [link]

2022. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki azzal jön, hogy a pénze azért ugye kell, az most csak viccel, ugye? Ez az ember SEMMIT nem tesz bele a közös életükbe, szarik a feleségére, szarik a lányára, egy önző phaszkalap, kizárólag saját magának él. Az a MINIMUM, hogy akkor legalább lóvét rakjon le.

Nem tudom, kérdező, maradj, amíg úgy érzed, külön se lenne jobb, legalább addig is az anyagiak megvannak, ennyi haszna legyen az embernek, ha már más nincs. Aztán ha eleged van, válás. Megváltozni nem fog, és igen, szar apa, sőt, szar férj is.

2022. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért kezdj el félretenni titokban.
2022. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, okkal tartod rossz apának.


Írtad, hogy egy füzetben vezeted a dolgokat a kislányoddal kapcsolatban. Esetleg egyszer egy szép hétvégi napon reggel nyomd a férjed kezébe, benne az ukásszal, hogy a gyermeketek mit szeret, mi a kedvenc játéka, mi az ebéd, hová szoktatok járni játszótérre, kedvenc zene, tehát egy használati utasítás, kézikönyv a kicsihez, adj egy csókot a férjednek, egyet a kicsinek, és menj el otthonról. Ha akadékoskodik, csak szólj vissza az ajtóból, hogy a gyermek a tied is, majd jövök. Menj el egy közeli kávézóba, parkba, ha tényleg gáz van, közel legyél. Ha határozottan csinálod, talán rájön a férjed, hogy valami nem kerek, és elgondolkodik.


Aztán ez most csak egy ötlet, nem tudom, mennyire működne, de drukkolok :)

2022. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!