Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Közel 10 éve élünk együtt, abból 3 éve házasok. Van egy ~3 éves kislányunk. A házunk most épül. Ebben a hónapban készül el. A feleségem egy ideje furcsán viselkedett, gyanús lett nekem. Nem csináltam soha ilyet de megnéztem a telefonját és találtam jegyzetet amiben leírta, hogy engem mennyire nem szeret, irritálom. És hogy van egy ember akire egész nap gondol. Számon kértem hogy mi ez. Kb lecseszett, hogy a privát szférájában turkálok. Meg hogy amúgy engem szeret. Nagyot csalódtam, mert rákérdeztem kb 1 hónapja, hogy van-e valakije vagy tetszik-e neki valaki? A válasz az volt, hogy nem. És ez az ami főleg bánt, hogy hazudott nekem és ki tudja meddig megy el.. ti mit tennétek a helyemben? Túlreagálom?

2022. jún. 8. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Ennek semmi valóságértéke nincs. Nem életszerű, hogy valaki a telefonja jegyzetei közt őriz beírást, hogy mennyire utálja a férjét. Minek azt leírni? Nehogy elfelejtse, mint hogy mit kell vásárolni?

Főleg, hogy annyira bízik benned, hogy szabad bejárásod van a telefonjába.

2022. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egész életében írt naplót. Most ide írta. Tudom, hogy nem életszerű. De gondolom azt hitte hogy nem nézem meg. Ès meg sem néztem volna, ha nem viselkedik furcsán
2022. jún. 8. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 velem is többször is, hogy valamilyen érzést/lelkiállapotot a telefonom jegyzeteibe írtam le, kvázi naplóként, csak a kis füzetem (napló szerűségem) otthon volt, a gépem is otthon, de ami épp a fejembe volt, nem akartam elfelejteni.
2022. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Pff én nem kínlódnék vele. Gondolom még gyesen van és csak azt várja, h tudjon vissza menni dolgozni meg pénzt gyűjteni, utána meg dobbantani.
2022. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet. A #4 válasza elég esélyes. Mindenesetre semmiképp se csinálj úgy, mintha nem történt volna semmi, próbáld meg kiszedni belőle az igazat.
2022. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Visszament dolgozni, gondolom valamelyik kollegája tetszik neki. Nem hajlandó elmondani, hogy ki az. Meg azt mondta, hogy ezt kb 1 hónapja írta és már el is felejtette ezt az embert, meg hogy engem szeret. Kissé megingott a bizalmam. Soha nem gondoltam, hogy velünk ez valaha is elő fog fordulni, én ezt nem tudnám megcsinálni senkivel.
2022. jún. 8. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát azt nem mondom hogy nem lehet szerelmes másba,de én a saját tapasztalatom szerint válaszolok.Hirtelen haragu vagyok.Összeveszek a párommal aztán megjegyzem hogy na majd innentől minden más lesz,majd jól megleckeztetem.Fuuu de utálom.Aztan az elmúlt 12 évben egyszer se csaltam meg és nagyon szeretem.De dühömbe gondoltam már rá
2022. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

"Meg azt mondta, hogy ezt kb 1 hónapja írta és már el is felejtette ezt az embert, meg hogy engem szeret"


Persze, nyilván ezt fogja mondani, hogy mentse a menthetőt. Nálam ez már bőven elég lenne a befejezéshez.


Egy kapcsolatban/házasságban lehetnek gondok, vannak nézeteltérések, ez teljesen normális. De az nem, hogy valaki leírja, a párja irritálja és nem szereti. Ilyet csak akkor ír valaki, ha tényleg így van. Én a hibáival együtt szeretem a páromat és sosem tudnék még haragból sem olyat mondani vagy leírni, hogy irritál és nem szeretem. Pláne, hogy te magad azért jutottál odáig, hogy belenézz a telefonjába, mert egy ideje érezted, hogy nincs rendben valami, tehát gondolom, meg is változott irányodba a viselkedése. Ha még a jegyzetet meg is tudja magyarázni valamivel, a viselkedésével együtt már nehezen félreértelmezhető a jegyzet.


41/N

2022. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nőként én azt gondolom, a gyereken és az épp elkészülő házon nagyon nem szeretne osztozkodni. A biztonságos családi életet minden áron szeretné fenntartani akkor is, ha irritálod és máról ábrándozik. Ami nyilván elég undorító, de nagyon valószínű így van. Én nem húznám vele ezt az egészet.
2022. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Tuti igaz amit leírt. Anno én is írtam az egyik exemnél ilyeket, igaz ott konkrét dolgokat írtam, amelyek fájtak és bántottak. Aztán ezek adtak erőt, hogy végleg szakítsak vele.


Manapság az anyósomról írok ilyeneket :)

2022. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!