Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A lánnyal, mikor találkozok, mindig előre köszön, még méterekre járok tőle, de már rám néz. Eddig nem tudtam a nevét, viszont most a munkahelyen megtudtam (egy helyen dolgozunk, viszont én magasabb beosztásban vagyok). Hogyan írhatnék rá illetve mit?
2020. nov. 20. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jò ötlet ràìrni. Lehet, te többet kèpzelsz bele, mint ő. Inkàbb elkezdhetnèl vele beszèlgetni ès majd alakul.
2020. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek.
2020. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előre köszön, és néz, mert a felettese vagy.


NEM ismerkedünk melóhelyen! Pláne nem zaklatjuk az alattunk lévőket, mert felnyom a HR-en, és fel is jelent!

2020. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem minden munkahelyi kapcsolat végződik rosszul. Ugye, nincs tiltva a munkahelyeden? Akkor korrekt módon nyugodtan beszélgethetsz, ismerkedhetsz vele. Aztán majd eldől. Valóban lehet, hogy csak fölöttesének tekint. Hozzád van beosztva, vagy más a közvetlen főnöke?
2020. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Engedik a munkahelyen a kapcsolatot.

Nem, nem én vagyok a közvetlen főnöke

2020. nov. 20. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha Neked szimpatikus, akkor lépj feléje és ne törődj mással.

Én két vállalatnál voltam igazgatóhelyettes, láttam ilyen eseteket. Jól csinálták. Viszont, ha pletykálkodó emberek is vannak, akkor légy óvatos és a munkahelyen ne szórakozzatok, inkább máshol.

2020. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj Neki, de max valami ürüggyel először, ha érdeklődik bele mehettek más témákba is
2020. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!