Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy házas ember miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas ember miért van fent Badoo-n,Tinderen?

Figyelt kérdés

Nem tagadja,hogy házas,családos ember,sőt szinte ezzel kezdi a beszélgetést.


A férjemről van szó,én megalázónak találom rám nézve,hogy akár közös ismerősök is megláthatják fent.


Elmondása szerint unatkozik,csak beszélgetni akar..


Lehet ilyen tényleg,akár szimpla egonövelés céljából?


2022. jún. 2. 11:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

8-as egyszer már évekkel ezelőtt csináltam profilt,akkor nem ment bele a találkába. Egy ideig csend volt,azt hittem minden oké,de sajnos valószínű le se állt vele,csak én gondoltam azt.


9-es. Nem regisztrálok fel természetesen,csak eljátszottam a gondolattal.


10-es,jó a szex köztünk,minden rendben elvileg. Viszont gyakran kapom hasonlókon,mindig azzal jön,hogy csak unatkozik/ismerkedik🙄

2022. jún. 2. 15:37
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

10-es voltam. Sajnálom! Hát persze ez csak szöveg, nyilván szívesen félrelépne.


40+F ként írom hogy nem kell eltűrnöd. Verd ki a balhét, állítsd választás elé, Dobd ki a ruháit a szekrényből Gondolom te mosol te főzöl rá. Küldd haza az anyukájához mondd meg hogy főzzenek rá a tinderes csajok, satöbbi satöbbi, hogy ezt nem tűröd többé. És nincs szex amíg így viselkedik és ezt be nem bizonyítja neked. Hidd el hogy pár nap után mint a kiskutya fog vonyítani utánad. Hogy megbánta minden bűnét. :D

Esetleg valóban regisztrálj valami jó szexi fotóval te is a társkeresőre és mondd meg neki hogy te sokkal hamarabb fogsz találni mint ő... :D

2022. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!