Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy házas ember miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas ember miért van fent Badoo-n,Tinderen?

Figyelt kérdés

Nem tagadja,hogy házas,családos ember,sőt szinte ezzel kezdi a beszélgetést.


A férjemről van szó,én megalázónak találom rám nézve,hogy akár közös ismerősök is megláthatják fent.


Elmondása szerint unatkozik,csak beszélgetni akar..


Lehet ilyen tényleg,akár szimpla egonövelés céljából?


2022. jún. 2. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem titkolózik előtted és ezzel kezdi a beszélgetést, valószínűleg tényleg csak unatkozik. Ajánlom a [link] oldalt, itt névtelenül beszélgethet bárkivel.
2022. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Alig van fent egyedülálló. Ez az egyik.

Es igen vannak akiknek teljesen elég a csetpartnerség csupán és évekte is mert otthon van szex, a többi részre nincs igénye

2022. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy ezekből a "csak beszélgetésekből" lesznek a mélyebb lelki tartalmú beszélgetések, aztán a "csak barátilag találkozások", aztán azt veszed észre hogy megcsaltak. Én ehhez nem asszisztálnék, az biztos. És igen eléggé megalázó lenne számomra ha ismerősök meglátják.

De én azt is megértem ha valakit ez nem zavar.

2022. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Utolso. Várhatnád hogy egy ilyen találkozik is veled..nem fog.
2022. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem nézném el, hogy a férjem társkeresőn legyen regisztrálva, csak beszélgetni.

Beszélgessen velem. A kollégájával. A pénztáros csajjal a boltban. A nővérével.

Nem kell a kísértés. Mert hogy azért megy fel, az fix.

2022. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos, hogy kíváncsi meg csajozni akar, csak nem volt eddig olyan kapása vagy csak nem tudsz róla. Nem nézném el neki én sem. Ezek az oldalak társkeresők, nem barátkeresők, ne nézzen már teljesen hülyének.
2022. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon gáz lenne és gyerekes,ha egy szexisebb képpel felregisztrálnék és beszívecskézném? :D Megnézném az arcát. Természetesen nem süllyedek le a szintjére,csak gondolatban. Vicces lenne.
2022. jún. 2. 14:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a bizonyosság kedvéért biztos csinálnék kamu profilt és rá is írnék. Hogy mit reagál.

Mindemellett mellőlem ne társkeresőzzön haverkodás céljából se.

2022. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7:

"én megalázónak találom rám nézve,hogy akár közös ismerősök is megláthatják fent."


A saját képeddel? Mert azt is megláthatják a közös ismerősök, hogy te is és a férjed is fent van.

2022. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy valami hiányzik neki a kapcsolatotokból? Elmúlt a rózsaszín köd? Már nem szeretkeztek annyit mint régen de neki több kéne?kevés az izgalom? Vagy tényleg nem beszélgettek már,lehetnek meg nem oldott problémák és haragszik rád valamiért? Ezeket kellene tisztázni.


Persze ha köztetek minden teljesen rendben van és nagy a szerelem, akkor ez meg csak sima nézelődés, unaloműzés is lehet. Lehet hogy egyszerűen túl fiatal még az örök hűséghez.

2022. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!