Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell így viselkednie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell így viselkednie egy újdonsült apukának?

Figyelt kérdés

Ismerek egy férfit, akinek nemrég született a gyereke és mosolyog meg kacsintgat nőkre. Rám is.

Teljesen le voltam döbbenve.

Nem tetszett, sőt kifejezetten elkeserített.

Így viselkednek az újdonsült apukák?

Miért kell ezt csinálni?


Belegondoltam, hogy ha lenne férjem és szülnék egy gyereket, az én hátam mögött is flörtölgetne, miközben pelenkázom és etetem a pár hónapos közös gyerekünket?


2022. máj. 16. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem élte ki még magát kell a sok nő neki
2022. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem miért meglepetés ez manapság,ez egy ilyen világ.


Semmi nem gátolja már az embereket... házasság,gyerek, semmi.

2022. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nyitott házasságban élnek.
2022. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen típusú az baba nélkül is ilyen, sőt valószínűleg akkor is ilyen lesz ha már nagypapa lesz (sajnos az apám ilyen)
2022. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

5-ös, te meg abba nem gondolnál bele, hogy egy frissen szült anyukának regenerálódásra van szüksége szülés után testileg-lelkileg?

Tudod mi történik egy nő testével szülés után?

2022. máj. 16. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm,nem rég tette ki a képet a feleségével évforduló alkalmából.Nagy ömlenges.Aztan másnap a storymra szívecskek meg flortolos szöveg,le is töröltem...Arról nem is beszélve ,hogy férjem van gyerekeim.
2022. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem én is ilyet, hogy a "babanézőbe" jött barátnőre is nyomult az apuka. Meg hallottam, hogy többel is kavart. Ment a nagy szerelmes duma, de közben csak a p.nci kell az ilyennek. Persze azóta is együtt vannak, boldogan. Férfi létemre rosszul vagyok az ilyenektől.
2022. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!