Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a férjem kérése, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a férjem kérése, hogy ha utazunk valahova és vezet, addig ne vegyem elő a telefonomat?

Figyelt kérdés
Nem beszélgetünk folyamatosan, nekem inkább csak kötekedésnek tűnik...
2022. ápr. 29. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy egyszerűen zavarja.
2022. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Hm, kontrollálónak tűnik. Mi lenne, ha te hasonlót kérnél, pl. míg a barátaitoknál /szüleidnél vagytok, szeretnéd ha nem venné elő a mobilját. Én megtenném, érdekelne hogy reagál rá.. ;)

Nézd, ha te nem vagy egy kifejezetten zavaró partner, mondjuk elég hangosan beszélnél és utazas közvben végig hívnád az ismerőseidet, akkor megérteném valahol, de azért mert te addig olvasol, jatszassz vele miért zavarja? Csak nem a irigy?

2022. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az a típus vagy aki reggeltől estig, aztán meg éjjel is a mobiljat nyomkodja. Nem jó ha az ember nem kap sosem teljes figyelmet csak olyan "figyelek rád IS meg hát másra is." Nálunk a férjem a TV nezessel volt hasonló.Ugy éreztem nem tudok vele semmit normálisan megbeszelni vagy csak simán beszélgetni mert közben mindig nézi a tv-t és csak félig van ott. Akkor kapott észbe mikor elkoltoztem. Azóta újra együtt vagyunk. Megbeszeltuk.
2022. ápr. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszú kocsikázás lehet kirándulás is és kapcsolódás két ember között, meg lehet az is, hogy fuvarozod a csajt. Na a barátod az utóbbit érzi, de az elsőt szeretné. Rakd le a telefont, jó lesz.
2022. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát engem is zavar ha megyünk a szülőkhöz, 4.5 óra az út, aztán végig nyomkodja a telefonját, egy mukkot nem szólunk egymáshoz, ennyi erővel mehetek egyedül és akkor olyan zenét hallgatok, amilyet akarok...

Engem hogy mondjam, megrémít, hogy ülünk egymás mellett 4,5 órát és nincs mit szóljon hozzám, inkább pasziánszozik.

Nem pofázzuk végig az utat, nem kell hogy szóval tartson végig, de azért mégis, kiábrándító, hogy meg sem próbálunk beszélgetni, mindig csak a mobil.

Én megértem hogy zavarja, ha még az utcából se vagytok kint, de már a 10 legdurvább divatbakit olvasod. Csak mondtam valamit.

2022. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!