Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális az ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az ha az első szerelem házassággal végződik?

Figyelt kérdés

Működőképes lehet egy olyan kapcsolat, amiben a pár még tiniként jött össze?


Így nem is fejlődik ki a saját személyiségük..



2022. ápr. 22. 11:47
A kérdező szavazást indított:
normális
nem normális manapság
46 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
A szüleimnek működik és két normális értékrendű embert is felneveltek. Milyen plusz személyiségjegyed fejlődik a partnerek számának növekedésével?
2022. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem egy olyan esetről tudok a közvetlen/közvetett környezetemből, akiknél pont így történt.

Szerintem teljesen normális.

Tiniként még talán őszintébb is a "szerelem", mert ekkor még nem befolyásolják annyira a "társadalmi" elvárások... :,D

2022. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Nem általános, de elterjedt a roma népesség körében (há' fecsinátad veggyed is e!"), meg a problémás családból érkezőknél, elnyomó szülőkkel, kb. menekülnek a kapcsolatba, sokszor szintén bántalmazó mellé, sajnos.
2022. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

"Így nem is fejlődik ki a saját személyiségük"

A frászt nem...

2022. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Én ismerek ilyen párt, 17 évesen jöttek össze, első kapcsolat, ma 50 évesek. Irigylésre méltó kapcsolat az övék. Persze kívülről, nem látok bele. De én ezt nagyon szépnek tartom, és teljesen normális :)
2022. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Jelentem, abszolút működőképes. Mondjuk nem első szerelem, hanem második, de tinikként jöttünk össze. A személyiségfejlődés érvet nem igazán tudom hová tenni. Egyébként mindegy is. Nyilván nem szakítok a szerelmemmel csak azért, mert fiatalon jöttünk össze.
2022. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen normális, de nagyon-nagyon ritka.
2022. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Miért ne lenne normális?

Miért ne fejlődne ki a személyiségük???

2022. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Lol emberek lesznek akiknek nincs személyisége úr isten!! :DD


basszus nincs ilyen, hogy mi normális, csinálják amit az élet hoz és lesz ami lesz.

2022. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Azért gondolom, h nem normalis mert az emberek folyamatosan valtoznak+ kimarad egy csomo tapasztalat az eletukbol.


Valojaban csak kenyelembol valasztjak ezt , h ne kelljen mast/jobbat keresni?


En is ismerek ilyen part, de mar reg csak a megszokas miatt vannak egyutt.

2022. ápr. 22. 14:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!