Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik álom házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik álom házasság?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt,mint a mesében!Tényleg hűséges mindkét fél,a pasi nem nézegeti a csajokat,csak a felesége létezik szàmára.Nincs hazugság,titkolózás...stb.Jól gondolom,hogy ilyen tényleg csak a mmesében van?😔
2022. ápr. 21. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Hűség van, de tökéletesség nincs .

De olyan van hogy elfogadod azt hogy a pasi nézegeti a csajokat, ő elfogadja hogy csámcsogsz stb. És szeretitek egymást ezzel együtt.

2022. ápr. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,nincs tökéletes ember,ez tény.De lehet változni egy kapcsolat kedvéért!
2022. ápr. 21. 08:23
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a változás csak akkor lesz sikeres és tartós ha az ember önnagáért akar változni, nem pedig másért. Lehet az akár a házastársa is.


Szerintem nem létezik. Léteznek nagyon jó kapcsolatok, de tökéletes nem. Mindenkinek vannak hibái. Ha beleszeretsz valakibe és kapcsolatba kerültök, azzal vállalod hogy ezeket a hibákat elfogadod. Ha valami később bukik ki, még mindig van választásod. Mindig van.


Amit te írsz, hogy a férfi nem nézeget más nőket, szerintem egy irreális elképzelés.


Én ugyan nő vagyok, de beszélgettem erről férfi barátokkal, ismerősökkel és én magam is ha megyek az utcán azt tapasztalom, hogy a férfiak 90-95%-a igenis megnézi a neki tetsző/érdekes nőket, de ebbe nem hiszem hogy többet kéne belegondolni. A barátaim szerint se.

Őszintén szerintem ez a téma fel van fújva sok nő részéről.


Nyilvan más az, ha mentek ketten és a pasas hátrafordul, meg tatott szájjal nyálcsorgatva bámul, de az az illető kultúrálatlan. De egy tök normális férfi, diszkréten ugyan, de le fogja csekkolni a nőket.

A kamasz srácoktól elkezdve, a már bőven középkorú, akár idősödő férfiakig is. Volt hogy a apámmal ebédeltem egy teraszon, eljött mellettünk egy kb korabeli csinos nő, láttam hogy megnézte diszkréten. Közben együtt él az élettársával akivel tudtommal jól megvannak.


Mi nők is megnézzük a pasikat. És van ezer más hibánk.


Szóval nincs tökéletes és nem is érdemes keresni. De a realitás is lehet jó

2022. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem amíg ilyen naiv, buta elképzeléseid vannak a párkapcsolatokról addig inkább ne erőltesd.
2022. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 nem vagyok naív,se buta!Inkább ne szoltál volnahozzá!


A kérdés nyilván költői volt,csak hogy jobban megértse mindenki...sajnos valakinek így sem sikerult.



A kérdés úgy született meg ( a gyengébbek kedvéért),hogy van egy kapcsolatom,és igen úgy indult mint a mesében.Szeret is,az látszik,DE!kb.egy évre megismerkedésünk után,apro hazugságokon kaptam.Holott az elején letisztáztuk ,hogy őszinték leszünk egymáshoz.Én minden hidat felégettem,tiszta lappal akartam indulni,de neki ezt nem sikerult.Konkrétan romokban van az életem.Ennek tuti szakítás lesz a vége.Elegem van belőle és mindenkiből.Nem akarok uj kapcsolatot az 100%- ék,ha netán ennek vége lesz.Pláne ezek után amit írtok....

2022. ápr. 21. 10:51
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem mi ebben a meseszerű, ez inkább normális, alapelvárás.

Én ilyen kapcsolatban élek 9 éve, és a környezetemben a barátaim is hasonlóan élnek. Nem nagyon láttam példát megcsalásra vagy bizalmatlanságra, fel sem merül.

Szerintem attól is függ mit vársz el és mit tartasz valóságosnak. Nekem sosem volt kérdés hogy csak ilyen párkapcsolatba vagyok hajlandó belemenni, szóval akkor miért ne keresnék olyat ami nekem megfelel?

Nem kell megelégedni akármivel csak hogy legyen párom.

2022. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ettől még persze nem lesz tökéletes egy kapcsolat, lehetnek vitáz, nézeteltérések, de nem a nők nézegetéséből és megcsalásból, szerintem az nagyon dedós kategória. Éretlen emberek csinálnak ilyeneket, ha valaki őszintén szerelmes a párjába és tiszteli, nincs ilyen gond.
2022. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 mit várok el?Pont hogy csak olyan dolgot,ami természetes lenne..azt várom el,hogy tényleg 100%-ig megbízzak valakiben.De ha ti ilyenben éltek,akkor az csak jó,mert ezek szerint van még ilyen.


#7A nők nézegetése csak egy példa volt.A vita az más,belefér.Inkáb az őszinteség ami bánt,illetve annak hiánya A titkolózás,telefon dugdosás...stb.Vagy én vagyok az aki tul sokat akar.Néha már azt érzem én vagyok a telhetetlen.Nem tudom hogy hová tegyem ezt a dolgot,mert ugyanakkor a szex az minden napos nálunk,minden reggel ágyba hozza a kávét,nem jár el itthonrol,csak dolgozni...nem értem.

2022. ápr. 21. 15:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Igaz szerelem, bizalom, hűség, őszinte házasság van. Pl a mienk is ilyen. De Tökéletes mesebeli élet nincs, mivel a kapcsolaton kívüli problémák a legerősebb házasságokban párkapcsolatokban is jöhetnek bármikor. Pl hosszabb/ komolyabb betegség, anyagi problémák- munkahely hirtelen elvesztése, ilyenek. Ezek pl nálunk is voltak az évek alatt.
2022. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor a tiétek közelít! :)
2022. ápr. 22. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!