Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megszoksz vagy megszöksz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismano89 kérdése:

Megszoksz vagy megszöksz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van itt olyan köztetek, aki azért vált el, mert a pénzügyi beállítottságotok nem egyezett. Vagy legalábbis fontolgatja. Pl: fukar vs pazarló

De amúgy egyébként majdnem minden rendben volt.

Köszönöm a válaszokat!



2022. ápr. 7. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Mihez képest fukar? Mihez képest pazarló?

A másik gondolkodásához képest?

Vagy az anyagi helyzetetekhez képest?

Nagyon nem mindegy.

2022. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez egy nagyon fontos pont, ha a pénzkezelési szokásaink nem egyeznek, én azzal nem tudok együtt élni.

Volt már ilyen kapcsolatom, csak szenvedtem benne. Én a spórolós típus vagyok, de nem fukar, csak meggondolom, hogy mire adom ki, mindig van félretett pénzem. Az exem két kézzel szórta, a fizetése max. két hétre volt elég. De úgy költötte, hogy még csak látszatja sem volt, se egy új ruha, műszaki cikk, semmi. Egyszerűen elment a pénz, de senki nem tudta, hogy hova. Egy ilyen emberrel nem lehet hosszú távra tervezni.

2022. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem betegesen szarrago, mikozben vezeto allasban volt regota, sokat takaritott meg. Nevelgetem, de jobban tetszik, mintha eron felul veretne, hitelt venne fel tobbet mutatna. Tobb kategoriaval kisebb az autonk, nem nagyon utazunk, de igazabol ez a ket dolog nem erdekelt sosem.
2022. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. 1,5 éves volt a fiunk, amikor elköltöztem vele és visszamentem dolgozni, gyerek bölcsibe. Apja állandóan dolgozott, de a pénz sose ért haza (vállalkozó, nem fix fizu). Követhetetlenek voltak a pénzügyei. GYED-ből kifzettem az építési hitelünket. Rezsivel el voltunk maradva állandóan. Hitelkártyámmal jártunk vásárolni, pelenkát venni. Mikor a hitelkeretem is kimerült, a láncom, Zsolnay készletem a zaciban, éreztem, hogy lassan nem fogom majd tudni helyrehozni ahová süllyedek. Itt léptem.
2022. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, en hoztam a penzt, o meg felszivta 😝
2022. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!