Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a legjobb dolog a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb dolog a házasságban?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 07:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
86%
En is ezen röhögtem. Negyvenes vagyok es az ismeretsegi körömben hasonló pároknak szinte semmi nemi életük sincs, gondolom ötven felett meg ez a szám a nullához közelít. Persze vetíteni lehet, meg közösségi mediaban imadni egymast, szerelmet vallani mindenki előtt.
2022. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
66%

Valóban nem vagyok házas.

De ha házasodnék benne lenne a házassági szerződésben, hogy ha az asszony nem ad sexet milyen más módon juthatnék hozzá.

2022. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
31%
Bölcs előrelátás, 22-es! :-))))
2022. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%
Sok esetben a férj válik passszivva es elutasitova, nem csak a feleségeknek faj a feje. Pont a női oldalról hallok, panaszt, fodrasz vagyok.
2022. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Több helyen olvastam (persze biztos a brit tudósok:)), hogy házasoknak még mindig több szex jut (heti 1 az átlag), mint tipikusan a házas férfiak által irigyelt szingliknek. Majd valaki kiírhat erről is egy kérdést :)
2022. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
81%

Minden:). De persze ehhez magunkhoz való párt kell választani. Igazi Szerelem, olyan kölcsönös őszinte, bizalmi kapcsolat amit szavakkal nem lehet leírni. Ezt csak érezni lehet, és megtapasztalni. Bármikor számíthatsz a másikra, közös élet, közös élmények, sok szex:)

Egy ideig az is jó, hogy csak együtt járunk, majd együtt élünk, de aztán egy idő után mi már többre vágytunk egy szimpla pasim- csajom kapcsolatnál.

Hogy egy életen át, a törvény előtt is egymás hozzátartozói, egy család, férj és feleség legyünk.

2022. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
20%
21 a nők csak olyat itasitanak el akik rosszak az ágyban vagy azt sem tudják hogyan kell egy nőt felizgatni egyáltalán
2022. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
49%
10. Azok szarul választottak párt. Ennyi. Nem mindenki válik el, sok boldog házasság van a világon.
2022. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 after stroke ***** válasza:
100%
Hogy mi a legjobb? Talán az, hogy végre megtudod, mennyi hibád van. Saját tükröd ugyanis mindig torzít, sohasem látod teljes pőreségében magadat. A feleséged/férjed ítélete világít rá minden, eddig árnyékban meghúzódó hiányosságodra. És ez így jó! Így válsz jobb emberré. Így van meg a folyamatos változási (fejlődési) lehetőség. Így tudod elfogadni magad, mialatt megtanulod elfogadni a párod hibáit. Mert a házastárs az, aki igazán ismer. Előle nem tudsz elbújni, ha részegen mész haza, ha összeokádtad a gúnyádat, ha beteg vagy, ha emberevő hangulat tör rád, ha hiszti gyötör, ha herótod van a hétfőtől, ha gyászolsz valakit, vagy ha épp valamilyen sikeredet ünnepeled. Ő ott van melletted mindig. Ha jól választottál, JÓBAN-ROSSZBAN.
2022. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
25. Akkor nem értem a dolgot. Mindenhol azt hallom, hogy szexre a legkönnyebb találni nőt/férfit. Konkrétan az van, hogy szingliként napi 10x szexelhetsz különböző személyekkel. Hát ezt mondják... A házasoknál is ugyanez az arány, persze ott már csak a férj vagy a feleség marad. Akkor mi ez az örökös szexhiány??? Mindenki azzal dicsekszik, hogy rommá szexeli magát, a partnere fullos az ágyban. Házasságon belüli szexmentes élet? Ez valami kamu akkor?
2022. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!