Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a legjobb dolog a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb dolog a házasságban?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 07:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, a házasság semmire nem garancia, csalások, kihasználás, terror házasságon belül is vannak. Sőt... Önámítás azt gondolni, hogy kivédesz mindent vele. Ha így gondolod nagy csalódas lesz.
2022. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
67%

10 epeve akit megkernek már kapásbol nem szexkaocsolatra veszik es nem arra gyúrnak hogy elhagyják majd ha jön egy jobb


Az hogy ettol figgetlenul válnak majd az már a hazasságvitel problemaja

2022. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
26%
*eleve
2022. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
24%
Aki meg sem kér, ott van a gáz inkább. Én így vagyok vele.
2022. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van lehetőség a válásra.
2022. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
34%
Korlátlan sex :)
2022. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
31%
A házasság nem engedély a nemi erőszakra.
2022. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a kozos gyerek sem garancia az egyuttmaradasra, ugy ahogy a hazassag sem az.
2022. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem az volt a kérdés, hogy mire jó megházasodni, hanem mi a legjobb a házasságban...

Szerintem a legjobb, hogy megosztod az életed a másikkal, hogy bízol benne, hogy több lábon álltok, hogy egymás segítőtársai vagytok. Ketten általában könnyebb elérni a közös célokat, és hát egy elsődleges szociális és lelki hálót jelent. Szerintem ahol nem merik meglépni ezt az elköteleződést, vagy ahol meglépik, de kiskapukat tartogatnak, ott nagy eséllyel tényleg el is válnak. Persze lehet koppanni akkor is, ha tiszta szívvel megbízol a másikban, de hát akkor már inkább ez, mint félelemben élni még házasságon belül is.

2022. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
22%

16-os, nagyon naiv vagy! Biztos vagyok benne, hogy nem élsz házasságban. :-)))))


Korlátlan szex? Eleve szóba sem jöhet más, csak a feleséged. Ha ő elutasít, akkor meg pont senki. Nem kényszeríted szexre, mert az nemi erőszak lenne. Ill. persze lehet megcsalni is, de ha az kiderül, akkor nagy eséllyel borul a házasság.

2022. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!