Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők.Lenne e bennetek harag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Lenne e bennetek harag férjetek iránt,ha a gyermeketek születése után,egy jópár évre rá kiderülne, hogy az uratok titokban apasági tesztet végeztetett? Nemsokára a gyermek születése után.Biztosra akart menni.Ez lenne az oka.

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 18:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%
#20 Menjen biztosra, és ne csináljon gyereket. A család egy védelmező, összetartó egység kéne legyen, nem egymással kiszúrni akaró, gyanakvó, elmebajos emberek gyülekezete. Aki annyira nem képes megbízni a saját párjában, hogy övé a gyerek, az ne csináljon gyereket, mert apának is szar lesz. Senki nem érdemel egy ilyen bizalmatlan, kötődni képtelen paranoiás szülőt. De tényleg. Tök megértem, hogy valaki nem képes bízni másokban. De az akkor ne szaporodjon, tök felesleges. Csak a saját elcseszett félelmeit adja majd tovább a gyereknek.
2022. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
18%

21.


Ha ezt következetesen betartaná mindenki, a világ kihalt volna párezer évvel ezelőtt. Szerintem a többség elfogadja a "balek nevelő szerepét", olyan ez, mint egyes fajoknál amikor a főfőfő hím készíti az utódokat a többi hím pedig csicskaként neveli őket és a homlokukra is billogozhatnák, hogy "idióta balekok".


A szaporítást már régen tudományos alapon kellene végezni, a la Falanszter, Szép új Világ stb.


Az emberi faj alkalmatlan önmaga ellátására ilyen téren. IS.

2022. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
37%

Ez legyen a legnagyobb bajom a házasságomban és boldog leszek :)


Legalább egyikünk biztos lesz benne, hogy nem cseréltük el a gyereket a kórházban.


Azt gondolom, hogyha nem adtam rá okot, akkor ez az egész nem a kapcsolatunkról, hanem róla szól, az ő kisebbrendűségi érzéséről, félelmeiről, bizonytalanságáról. Jobb, ha megnyugszik, mintha ezen szorong évekig...

2022. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
43%

Én valahol megértem ezt, a férfiak oldaláról. De ettől még fájna, nem igazán tudnám hová tenni a dolgot. Ha azt mondja szeret, és bizonyítja továbbra is, nem hagynám el. De Az biztos, hogy lenne egy hosszú beszélgetésünk arról, hogy mivel érdemeltem ezt ki. Mivel soha nem adtam okot arra, hogy ilyen gerinctelen embernek gondoljon.

De szerencsére ez csak elméleti válasz volt, mivel a férjem sose csinálna ilyet, plusz nem szeretnénk gyereket sem.

2022. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
71%

Elválnék, mert borzalmasan csalódnék benne.


Ha elém állna, hogy szívem, csináljunk tesztet, na akkor is csalódott lennék, de legalább nem a hátam mögött sunnyogna, ami szmét dolgo.

2022. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hülyének nézném, hogy velem van ekkora bizalmatlanság mellett.
2022. márc. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én férfiként kizárólag akkor csinálnék ilyet, ha MEGALAPOZOTT GYANÚM lenne arra, hogy a feleségem félrek*rt.


Szerintem 2 eset van, hogy ilyen felmerül: vagy a férfi kóros féltékenykedő pszichopata, vagy a nő egy b*dös r*banc. Egyik sem túl jó kilátás a házasság jövőjére nézve.

2022. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!