Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők.Lenne e bennetek harag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Lenne e bennetek harag férjetek iránt,ha a gyermeketek születése után,egy jópár évre rá kiderülne, hogy az uratok titokban apasági tesztet végeztetett? Nemsokára a gyermek születése után.Biztosra akart menni.Ez lenne az oka.

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 18:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Igen, és szakítanék. Miért engem választott, ha nem bízik meg bennem? Ez lett volna a kapcsolat alapja.
2022. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Lenne. Miért házasodott, vállalt gyereket, ha ilyesmi még gondolat szintjén is felmerül benne?
2022. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
12%

És ha a gyerek születése után azért merült fel benne, mert kicsit sem hasonlít rá a gyerek?


Bár van olyan házasság, ahol beadják a balféknek, hogy a gyerek csak véletlenül lett más rasszhoz tartozó és nem félrelépés miatt. És van aki el is hiszi.


Nem az a baj, ha elvégezteti, hanem az, ha kiderül. Ha nem tud róla a másik fél, akkor olyan mintha nem is lett volna és ő is lenyugodhat, jó helyre megy a tartásdíj a kötelező válás után.

2022. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Nemcsak hogy harag, hanem válás.
2022. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Tudom, egyesek szerint velem van a baj, de én nem tudok haragudni arra, aki csak nem akarja elszúrni az életét és ezért óvatos. Nem tudok haragudni arra, aki meg akar győződni arról, hogy biztos az az ember vagyok, akinek ő lát. A beteges féltékenység zavarna, a korlátozás, a hiszti. De ha kiderülne, hogy akár apasági, akár magánnyomozó, akár más hasonló van a dologban, teljesen megérteném. Ha anyám magánnyomozót küldött volna apámra, nem ment volna 20 éve a levesbe. Ezek után okos döntésnek tartom megvizsgálni, hogy kivel is akarod leélni az életed.
2022. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%

Csalódott lennék. Soha nem adtam okot a kételkedésre.

Annyira ismerem magam, hogy aki olyan szinten általánosít, hogy "minden nő", azzal se gyerek, se házasság nem lenne, mert az ilyen emberektől a hideg ráz.

Marad a másik lehetőség: úgy érezte, hogy oka van kételkedni. Nem maga a teszt zavarna, mert én 1000% tudom, hogy ő az apja. Az bántana, ha nem beszéli meg velem a kétségeit, és titokban, a hátam mögött intézkedik.

Pont azért, mert a bizalom a kapcsolat alapja, és ő ezek szerint soha nem is bízott bennem.

A mi házasságunk jó, így nem tudom rávágni, hogy másnap futok válni. De az egész biztos, hogy komoly hullámvölgy jönne utána. Amiből vagy ki tudjuk húzni a házasságunk, vagy nem.

Amúgy a gyerek kiköpött az apja, külsőre-belsőre, rám egyáltalán nem hasonlít egy picit sem. Lehet, hogy nem is én vagyok az anyja?

2022. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen emberek között pusztán statisztikai alapon nőként sem tudom hibáztatni. Az emberek több, mint fele félrebaszik, nincs azzal baj, ha az ember résen van. Nincs ebben semmi személyes, egyszerűen csak ennek nagyobb a valószínűsége. Egy olyan helyen is jobban a hátad mögé nézel, ahol rossz a közbiztonság. Ha a párkapcsolati patkányokról van szó, sajnos az egész bolygó egy ilyen hely.
2022. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki kételkedik a hűségemben, akkor ne vállaljon velem gyereket.
2022. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

"A mi házasságunk jó, így nem tudom rávágni, hogy másnap futok válni."


Nálam ez azt jelentené, hogy csak azt hittem, hogy jó a kapcsolatunk. Plusz így ő megbízik bennem, de én? Honnan tudjam, nem szexelget-e másokkal? Aki ebben lapít, másban is, pláne ha magából indul ki. Neki is lehetnek innen-onnan gyerekei.

2022. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Szóval azért, hogy kiderítse én átvertem-e őt, végül ő vert át engem?

Nagyon komolyan csalódnék benne. Valószínű válás lenne a vége

2022. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!