Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők.Lenne e bennetek harag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Lenne e bennetek harag férjetek iránt,ha a gyermeketek születése után,egy jópár évre rá kiderülne, hogy az uratok titokban apasági tesztet végeztetett? Nemsokára a gyermek születése után.Biztosra akart menni.Ez lenne az oka.

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 18:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Igen, eléggé. Főleg, hogy én az a típus vagyok, akivel minden baromságot, kétséget, egyebet meg lehet beszélni. Tehát, ha a párom odaállna elém, hogy nem akarja tönkretenni a kapcsolatunkat, nem akar féltékenykedni, de mégis fél, és szeretne apasági tesztet, mert akkor végérvényesen megnyugodna, akkor bár eléggé sértve érezném magam és bántana a dolog, azt mondanám, csinálja. Aztán nyilván vezekelhetne egy jódarabig a bizalmatlansága miatt (bár tuti, hogy szégyellné magát rendesen), de örülnék, hogy legalább annyira bízott bennem, hogy nem a hátam mögött csinálja, hanem odaáll elém.
2022. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
58%

"az uratok" 🤦🤡

Repülne a 'zuram 😆

Mondjuk nehezen tudom elképzelni hogy egy ilyen utolsó retekkel összekötöttem volna az életem. Ennek a személyiségtípusnak az élet minden területén megnyilvánulnak a paranoiái, a kontrollmániája, a görcsössége, úgyhogy ez egy egyrandis, eldobandó fajta, nemhogy hozzámenni és gyereket szülni neki.

2022. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem tudom, az én férjemnek eszébe sem jutott h apasági tesztet csináltasson. Nyilván oka volt rá. Nem bízott meg benned. Nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél.
2022. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván lenne bennem harag, nem is kicsi. De azért emiatt nem válnék el. De őszintén nagyon megbántana, hogy ennyire nem bízott bennem. Jól mondják a korábbi válaszolók, ha ennyi bizalom nincs felém, akkor minek vállal velem gyereket? Plusz igen, az hogy a hátam mögött csinálja, extra szemétség. Legalább vállalja ott és akkor, szemtől szembe velem, hogy mik a kételyei és mit akar tenni ez ellen. Nagyon megsértődnék akkor is, de legalább átverve nem lennék.

És nem, nem azért zavarna, mert mástól vannak a gyerekek. Ő az apjuk, sosem csaltam meg, kétségeim sem lehettek soha, és neki se adtam okot az aggodalomra. Ha a közösen eltöltött éveink nem győzték meg a megbízhatóságomról, akkor nem sok minden tudná. Mert oké, csinál egy apasági tesztet és az egyezik vele, tök jó, de ez nem zárja ki, hogy soha nem csaltam meg, szóval akkor továbbra is fennáll benne a gyanú és továbbra is bizalmatlan lesz velem szemben, aztán a következő gyereknél ugyanúgy csináltat egy tesztet meg majd néha, így szúrópróba-szerűen több alkalommal is ellopja a bugyim, és a foltokat róla elküldi laborba, hátha mutatnak idegen spermát? Mert így ennek sosincs vége, ha a viselkedésem és az, hogy ismer, nem elég megnyugtató számára, akkor soha semmi sem lesz az.

2022. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen eset olyan kapcsolatban fordulhatna elő, ahol eleve problémák vannak. Ez csak az i-re lenne a pont a váláshoz.
2022. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen egyetértek a #14-gyel. Sose értettem ezeket az apasági teszteket. Nem azért csináltatja, mert el tudja képzelni, hogy a nő félrelépett? Hát, akkor attól, hogy az övé a gyerek, még ugyanúgy félreléphetett. Tehát olyankor is félreléphetek a pasi szerint, ha épp nem leszek terhes ugye, mert opció a fejében, hogy hűtlen vagyok. Innentől fogva úgy éljek vele életem végéig, hogy ő minden nap el tudja képzelni rólam, hogy hűtlen vagyok. Úgy minek?

Amúgy maga az az egy teszt nem érdekelne, de bizalmatlan emberrel nem szeretnék élni. Amíg nem adok okot az ellenkezőjére, bízzon meg bennem, vagy éljen olyannal, akiben meg tud.

2022. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
8%

Alapból kötelezővé tenném a tesztet minden egyes születés után.

Annyi tudatos félrekúrásból született gyerek van, hogy ez lenne a minimum.

2022. márc. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%
Azonnal kivágnám. Ha ilyen kétségei voltak, lehetett volna annyi töke, hogy elém áll és a szemembe mondja. Ez a sunnyogás a legalja.
2022. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

17) fú, kérlek linkeld is gyorsan azt népszerű "statisztikát", ami szerint a gyerekek 10 százaléka nem a férjtől van - és tojjuk is le, hogy azok körében, akik a gyanú miatt elvégezték a tesztet, NEM a lakosság körében 😅

Magyarul: az ilyen feleségüket gyanúsítgató jampik 90%-os eséllyel tévednek, de ja, azonnal kötelezővé kéne tenni, mert #anőkmindk.rvák

2022. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

18.


Ha megtenné, akkor meg rögtön beindulna a kisded érzelmi zsarolás. Hogy menjen biztosra az ember egy olyan világban, ahol mindenki hazudik?

2022. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!