Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmondaná valaki a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondaná valaki a férjemnek, hogy azért mert dolgozik nem jár Nobel díj?

Figyelt kérdés

Azt hiszi, ő a világ közepe csak mert dolgozik és ezért ezt minden nap köszönjük meg neki.

Fiatal életerős férfi, aki ráadásul csinált 2gyereket, akit ugye ha már megcsináltuk felelősséget vállalunk értük.


MANAPSÁG HA VALAKI DOLGOZIK AZ ANNYIRA ALAP DOLOG, MINTHA LEVEGŐT VENNÉNK.

Ezért nem jár dicséret basszus..

Ez az élet.

Van olyan még a mai világban aki nem dolgozik? Kb olyan mint a 8általános..KÖTELEZŐ

Én gyerekeket nevelek, főzök takarítok mindent csinálok MERT ÉN AKARTAM EZT AZ ÉLETET

A gyerekek nem könyörögtek a világra, mi csináltuk őket.

De ha nagyobbak lesznek, én is megyek dolgozni is.

Akkor nekem is köszönni kellene mert majd dolgozok?

Vagy akár most is meg kéne köszönni mert a gyerekek meg a ház nem úszik a retekbe, és még enni is van mit minden nap?


Kicsit elkanyarodtam a fő problémától..

Tehát, a férjem az egyetlen létező ember aki dolgozik? Ez által ő az isten?


Alapvető dolog könyörgöm...


(A válaszokat meg fogom neki mutatni, mert nagyon nagy valakinek képzeli magát, MERTHOGYŐDOLGOZIK)


köszönöm a figyelmet.


2022. márc. 19. 14:24
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Megmutattad a válaszokat neki, vagy nem jött össze a valódi cél? 🤣
2022. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Elolvasta a kérdést ott legfelül majd lenézően csak annyit mondott "ne erőlködj"...
2022. márc. 20. 13:05
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én a helyedben annyit erőlködnek, hogy összapakolnám a cuccaimat és lelépnék
2022. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
92%

#43

Nem fog lelépni két kicsi gyerekkel. Tovább tűri azt ami eddig volt, és ez a férje is jól tudja. Nagyon sok nő anyagilag függ a férjétől, és ezt a férfiak ki is használják (akinek nem inge ne vegye magára).

2022. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasikban valami elcseszett program, amint a gyerek a világra jön, a nő az szr se ér a szemükben, "az csak a gyerekkel játék", jah bazd, csak amikor a gyerekkel nincs törődve, sajnos nem egy elhanyagolt gyereket látok(nem beszél 3évesen, közelében sincs a szobatisztaságnak, 6évesen királylány, de szellemileg jó ha 4, alapszíneket keveri sorolhatnám, és egyik gyerek sem szellemileg sérült, csak konkrétan egy meséskönyv nincs nekik mutogatva, szókincs bővítés nuku, közösség nuku, mert folyton betegek, inkább nem viszik), mind a két szülő tojik rájuk, csak léteznek szegények. Ha nincs tiszta ruha, az a gond, ha nincs elrakva az is, hol a kaja, miért nincs ez vagy az, mert te otthon vagy. Mintha itthon csak a wellnes menne, a gyerek meg vmi reklámba beillő újszülöttként Nobeldíjas tudással, kaszkadőrt megszégyenítő fizikummal rendelkezne.

A nő meg amikor emberi szóra vágyik este, mert jellemzően vannak a babás témákat boncolgató anyukák, a boltos, aki a gyereket látja csak, és mindenki más, kb a gyerek utáni első munkanapon hallja újra a keresztnevét, mert már a kórházban is csak anyuka a megszólítása(a gyerekorvosunk 300gyerek nevét fejből nyomja, de az enyémet 12év alatt nem tudja, a vezetéknévgyerekek anyukája vagyok), helyette apa hazajön, nyaffog, mert bent volt dolgozni, mert sír a gyerek, mert játszana vele a gyerek, mert valamit meg kéne oldani, "erre se vagy képes", "vidd arrébb, foglald le", "nem akarok menni, megcsinálni", "adj enni", "jajj megy a mecs/filmem/sorozatom", és nem értik, ez miért szar érzés, mitől leszünk kiállhatatlanok.

Piciny volt férjem azt hitte a hiba bennem van, le is lécelt, aztán a jött a friss gyerektelen csajszi, minden rózsaszín, csak érdekes ugyan azokért hisztizett, mint én, majd a másik is. Hogy bammeg vidd le/ki a szemetet, a rohadt tányérodat mosd el, a koszos gatyádat a szennyesbe tedd, sőt ha már ott vagy a gépet is elindíthatod, porszívózz már fel ha ennyire sok a szabad időd. Hírtelen elmaradoztak a finom szívvel lélekkel készült vacsorák, a vasalt ingek, a tiszta zoknik, a szex(fáradt vagyok, fáj a fejem), és ott még gyerek se volt, meg részidős fiatal pipik. Az ilyen pasik gyárilag vanak elcseszve, azt hiszik, mert pénzt keresnek, joguk van lazsálni, kihasználni a másikat.

2022. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, a drága anyucik nevelik ilyen életképtelen, lusta, kihasználós fszokká ezeket a hímeket. Lehet megköszönni nekik. Otthon is csak azt látják, hogy anyuci mindent apuci segge alá tesz, miért csinálná ezt másképpen a fiával? A nagy elkényelmesedésük miatt meg szinte egyikben sem lesz meg az akarat, hogy ezen változtasson.
2022. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
33%

1. miért szültél neki kettőt is - ja, persze, nem tudtad hogy ilyen (érdekes, minden nő ezzel jön, holott, minimális odafigyeléssel már ki lehetne szűrni, hogy mi red flag gyermekvállalás szpontjából)

2. nem kell mártírkodni, meg kiabálni az oldalon

3. a férjed nem százas

2022. márc. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!