Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmondaná valaki a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondaná valaki a férjemnek, hogy azért mert dolgozik nem jár Nobel díj?

Figyelt kérdés

Azt hiszi, ő a világ közepe csak mert dolgozik és ezért ezt minden nap köszönjük meg neki.

Fiatal életerős férfi, aki ráadásul csinált 2gyereket, akit ugye ha már megcsináltuk felelősséget vállalunk értük.


MANAPSÁG HA VALAKI DOLGOZIK AZ ANNYIRA ALAP DOLOG, MINTHA LEVEGŐT VENNÉNK.

Ezért nem jár dicséret basszus..

Ez az élet.

Van olyan még a mai világban aki nem dolgozik? Kb olyan mint a 8általános..KÖTELEZŐ

Én gyerekeket nevelek, főzök takarítok mindent csinálok MERT ÉN AKARTAM EZT AZ ÉLETET

A gyerekek nem könyörögtek a világra, mi csináltuk őket.

De ha nagyobbak lesznek, én is megyek dolgozni is.

Akkor nekem is köszönni kellene mert majd dolgozok?

Vagy akár most is meg kéne köszönni mert a gyerekek meg a ház nem úszik a retekbe, és még enni is van mit minden nap?


Kicsit elkanyarodtam a fő problémától..

Tehát, a férjem az egyetlen létező ember aki dolgozik? Ez által ő az isten?


Alapvető dolog könyörgöm...


(A válaszokat meg fogom neki mutatni, mert nagyon nagy valakinek képzeli magát, MERTHOGYŐDOLGOZIK)


köszönöm a figyelmet.


2022. márc. 19. 14:24
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk ha GYED-et kap, akkor dolgozott. És ha a GYED-e is magasabb, mint a férje fizetése, akkor valószínűleg komolyabb munkát végzett, mint a férj. Ettől függetlenül a házasságuk szar, és lehet, hogy pont azért, mert a férj folyton alázva van, mert kevesebbet keres.
2022. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
16%
Tedd össze a kezed hogy dolgozik, van mit egyetek.Eltart hogy neked ne kelljen dolgozni menni.A minimum hogy otthon segítesz.Azért vagy a felesége, hogy összetartsd a családot.
2022. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
88%
azért van otthon, hogy a közös! gyereküket gondozza. a család összetartása meg akkor megy, ha közösen csinálják. apuka is otthon maradhat gyeden. lehet, hogy akkor átgondolná, hogy melyik munka a keményebb
2022. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
73%

Ha így gondolsz a férjedre, minek mentél hozzá? Rossz olvasni mennyire lenézően beszélsz róla. Ha nem felel meg neked, mit panaszkodsz, old meg, élj egyedül , hagyd ott.

Tudod nem mindenki szeret dolgozni, egyszerűen csak muszáj a megélhetéshez. És amit muszáj, azt nehezen csinálja az ember, nagyobb erőfeszítésnek éli meg, ha pedig megcsinálja jólesne ha a párja támogatná lelkileg.

2022. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanilyen sz@rdarab a férjem is, de a válókereset már a bíróságon ;)
2022. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
0%
35-ös.Mondja ezt egy munkakerülő hulladék.
2022. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
0%

Midől beszélsz?

Mit csinál??

Mit mond?

2022. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
0%

32

Nem tudsz olvasni, te nyomorék?

2022. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza dolgozni, Ő maradjon otthon. Ahogy leírtad elvileg úgy is Te kerestél többet, akkor mondjuk alapban jobb lenne neki otthon maradni.
2022. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Csak jelenleg kapok többet mint ő.

Mivel CSED (is) jár nekem most.

Gyerekek előtt ő keresett többet, és ha vissza megyek majd dolgozni valószínű hogy akkor is ő keres majd többet.


Most vagyok CSEDEN aztán ha a baba betölti a 6hónapot akkor jár GYED majd GYES.

Amíg ezeket kapom MERT DOLGOZTAM addig hülye lennék vissza menni..

2022. márc. 20. 08:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!