Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmondaná valaki a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondaná valaki a férjemnek, hogy azért mert dolgozik nem jár Nobel díj?

Figyelt kérdés

Azt hiszi, ő a világ közepe csak mert dolgozik és ezért ezt minden nap köszönjük meg neki.

Fiatal életerős férfi, aki ráadásul csinált 2gyereket, akit ugye ha már megcsináltuk felelősséget vállalunk értük.


MANAPSÁG HA VALAKI DOLGOZIK AZ ANNYIRA ALAP DOLOG, MINTHA LEVEGŐT VENNÉNK.

Ezért nem jár dicséret basszus..

Ez az élet.

Van olyan még a mai világban aki nem dolgozik? Kb olyan mint a 8általános..KÖTELEZŐ

Én gyerekeket nevelek, főzök takarítok mindent csinálok MERT ÉN AKARTAM EZT AZ ÉLETET

A gyerekek nem könyörögtek a világra, mi csináltuk őket.

De ha nagyobbak lesznek, én is megyek dolgozni is.

Akkor nekem is köszönni kellene mert majd dolgozok?

Vagy akár most is meg kéne köszönni mert a gyerekek meg a ház nem úszik a retekbe, és még enni is van mit minden nap?


Kicsit elkanyarodtam a fő problémától..

Tehát, a férjem az egyetlen létező ember aki dolgozik? Ez által ő az isten?


Alapvető dolog könyörgöm...


(A válaszokat meg fogom neki mutatni, mert nagyon nagy valakinek képzeli magát, MERTHOGYŐDOLGOZIK)


köszönöm a figyelmet.


2022. márc. 19. 14:24
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
62%
És ha megmutatod neki idegenek véleményét, akkor mi fog változni? Hirtelen jó apa lesz, aki szívesen foglalkozik a gyerekeivel és nem lesz teher neki a munka? Vagy csak az orra alá akarod dörgölni, hogy látod, nekem van igazam, idegenek is ezt mondják. Ez miben fog segíteni? Igazából csak az otthoni feszültséget fogod vele szítani, mert te egyértelműen csak veszekedni akarsz vele, nem a házassági problémáidat megoldani. Attól hogy ezer más férfinek normális, hogy dolgozik és a gyerekeivel foglalkozik, attól a tiédnek még nem. Ha úgy érzed, hogy minden más férfi normális, csak a tiéd nem, akkor válj el tőle. Vagy mutasd meg neki, hogy a 15-ös szerint mit kéne csinálnia, az majd biztos segít, és hirtelen megváltoztatja a gondolkodását.
2022. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Kell a fenének a Nobel, de az olyankor szokásos pénzjutalmat odaadhatnák... (345 millió környéke Forintban számolva?)
2022. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
94%
Vannak etnikumok ahol azért kuriózum ha vki dolgozik.
2022. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
50%

23.


Ott pont, hogy negatívum, a közösség kiveri őket, "me' fenhortyák a zorrukat".

2022. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
ha te többet kapsz a két gyerekre, mint ő, akkor nem is keres sokat
2022. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon frusztrált vagy most kérdező, próbálj meg megnyugodni.

Ha nem képes foglalkozni a gyerekeivel akkor le kell ülni és ezt megbeszélni. Nyilván ő is tisztában van vele hogy nem nagy dolog hogy dolgozik, csak ezzel akarja kihúzni magát a gyereknevelés felelőssége alól.

Szóval beszéljétek meg, és ha ez nem megy akkor inkább menjetek külön

2022. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
0%
20: Jo, hogy szolsz! Megyek is nezem a Severance sorit, le vagyok maradva ket resszel! ;)
2022. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
90%

Ilyenkor kell tárgyilagosan átgondolni, hogy mennyivel jársz jobban, ha elváltok. Ugyanúgy egyedül csinálsz mindent, tőle ugyanúgy jön pénz, másban meg nem számíthatsz rá. Viszont lenne rá esélyed, hogy találj egy normális férfit.

Amúgy mi sem egyszerűbb: menj vissza dolgozni! Ő meg oldja meg a gyerekeket! Annak semmi értelme, ha te jobban keresnél, de a te fizud esik ki, mert neked lyuk van a lábad közt.

2022. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
0%
Dolgoztál már életedben? Úgy értem hogy munkahelyen.Ugye hogy nem.
2022. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
71%
Azért én nem lennék ennyire büszke rá, hogy nem tudok kommunikálni a tulajdon férjemmel…
2022. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!