Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmondaná valaki a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondaná valaki a férjemnek, hogy azért mert dolgozik nem jár Nobel díj?

Figyelt kérdés

Azt hiszi, ő a világ közepe csak mert dolgozik és ezért ezt minden nap köszönjük meg neki.

Fiatal életerős férfi, aki ráadásul csinált 2gyereket, akit ugye ha már megcsináltuk felelősséget vállalunk értük.


MANAPSÁG HA VALAKI DOLGOZIK AZ ANNYIRA ALAP DOLOG, MINTHA LEVEGŐT VENNÉNK.

Ezért nem jár dicséret basszus..

Ez az élet.

Van olyan még a mai világban aki nem dolgozik? Kb olyan mint a 8általános..KÖTELEZŐ

Én gyerekeket nevelek, főzök takarítok mindent csinálok MERT ÉN AKARTAM EZT AZ ÉLETET

A gyerekek nem könyörögtek a világra, mi csináltuk őket.

De ha nagyobbak lesznek, én is megyek dolgozni is.

Akkor nekem is köszönni kellene mert majd dolgozok?

Vagy akár most is meg kéne köszönni mert a gyerekek meg a ház nem úszik a retekbe, és még enni is van mit minden nap?


Kicsit elkanyarodtam a fő problémától..

Tehát, a férjem az egyetlen létező ember aki dolgozik? Ez által ő az isten?


Alapvető dolog könyörgöm...


(A válaszokat meg fogom neki mutatni, mert nagyon nagy valakinek képzeli magát, MERTHOGYŐDOLGOZIK)


köszönöm a figyelmet.


2022. márc. 19. 14:24
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
72%
És te hozzámentél egy ilyen baromhoz. A házasság előtt kellett volna helyretenni, vagy inkább hozzá se menni. Mindig vannak figyelmeztető jelek, max. te szartál rájuk.
2022. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

8#

A gyerekeim most is egyedül nevelem, mert a drága férjemnek ott a munka, hogy gondolom én hogy munka után mèg a gyerekeimet is a nyakába varrom...

Igen megyek majd dolgozni, ha a pici eléri a 2éves kort. De egyébként így itthon "csak babázva" is többet kapok mint ő.

2022. márc. 19. 15:05
 13/47 anonim ***** válasza:
77%
Hát de b-szki, neked a férjed. o.o
2022. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
24%
Mondd meg neki, hogy kevés van a Nobel-díjból, csak ezért nem kap, pedig tőled kapna. Ő egy hős, és büszke vagy rá.
2022. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 BohócKolbász ***** válasza:
87%

Az h vki dolgozik sztem alap. Aki egészségügyileg alkalmas a munkára annak meg muszáj is, hiszen állambácsi nem fogja eltartani ha nincs semmilyen baja. Az, hogy éreztetni kell felé a hálát sztem felesleges. Úgy értem ha látja h a családja nem szenved hiányt semmiben, és boldogok, van mit enni, szép ruhájuk van, meleg van stb. az kéne h megelégedéssel töltse el. Nyilván azért évente félévente egy kis kedvezés neki is kijár ezért. Mert hát férfinak lenni sem könnyebb mint nőnek.

De én azt veszem észre nincs önbizalma. Állandó megerősítés kell neki h jó az amit csinál. Ezenfelül lusta is ami a családi életét illeti. Ha nem főz v nem mosogat az nem lenne baj. De könyörgök legalább takarítson ki, vagy segítsen a gyerekek nevelésében. Kösse le őket, vigye el őket hétvégén vhova. Töltsön együtt velük több időt mert ő az apjuk. Kell a férfikép nekik. És addig amíg kicsik... Mert ha felnőnek és követik a rossz példát az hatalmas pofon lesz neki is, most szólok. Ez tapasztalat. Legyen benne hajlandósag a munkamegosztásra. A szülőség nem csak cél, nem csak játék és mese. Hanem csapatmunka. Kőkemény csapatmunka amit csak úgy lehet segíteni ha aktívan van benne mindkét fél, egyenlő arányban.

Öszinte leszek, nekem nincsen gyerekem, sőt idáig párom sem volt. Viszont jártam nővel, voltam szerelmes én is. Pontosan tudom h igenis BELE KELL tenni minél több energiát a kapcsolat működtetésébe. Később szeretnék gyermeket is. Ezeket a hibákat viszont messze elkerülöm. Látom h magam körül mi megy néhány családban.

30F

2022. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező Férje! Szeretném ha tudnád, csak mert dolgozol, nem jár Nobel-díj!


(tessék, kérted, megmondtam)

2022. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
90%
Mo.-n sokan ezt gondolják magukról, ez egy társadalmi nagy probléma. Hallgasd meg az öregeket, mind azt mondja, hogy: "Én, egyedül én építettem fel a fél-, ha nem az egész országot egyedül". Ehhez kapcsolódik a "drága jó vezírezredes-ellenaltábornagy-admmirális Viktorta", aki mindig a munkaalpaú társadalomról pofázik, így fenntartva egy hamis látszatot e társadalomról.
2022. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
73%

#12

Mi a valódi probléma a kapcsolatotokkal? A munka, az csak egy tünet. Valamiért a munkába menekül? Nem akar semmit csinálni otthon?

Nem foglalkozik a gyerekekkel?

Beszélgettél ezekről vele?

Van segítségetek (nagyszülők) a gyerekekkel kapcsolatban?

Átmentetek anya és apa üzemmódba, vagy létezik még a férj-feleség- párkapcsolat üzemmód is?

Fel lehet tenni egy csomó kérdést a házasságotokkal kapcsolatban. Az biztos hogy vannak egyéb problémák is, ez a munkába menekülés csak egy tünet.

2022. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
97%
Naccerű. 🤣Hétfőn bemegyek a munkahelyemre aztán közlöm a főnökkel, hogy Nobel díjat kérek azért, mert dolgozom. Kíváncsi leszek a fejére.
2022. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
30%

17.


Ha nem ezt hajtogatnák, akkor el kellene fogadni a valóságot, ami nagyon fájna és inkább itt a hazugság. Most azt beismerni, hogy az életünk értelmetlen és a munka benne nem más, mint időkitöltés és semmi értelme nincs - márpedig nincs - az az amúgy is erősen depresszív Magyarországnak végleg betenne. Igaz ez más országokra is igaz, van egy max 10-15% akinek van értelme a többieknek nincs.


Persze ez a gyakori, itt valahogy mindenki ez a 10% lesz - még azok is, akik amúgy érzik, hogy nem, csak nem jó szembenézni azzal, hogy esetleg igen.

2022. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!