Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem ad részletes tájékoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ad részletes tájékoztatást az anyagi dolgairól?

Figyelt kérdés

Kicsit elkeserítő a helyzet a férjemmel kapcsolatban.

Külön kasszán vagyunk, ez valamiért így alakult ki, de ez önmagában nem is baj. A gond az, hogy mindent eltitkol előlem és ha rákérdezek, akkor indulatosan rávágja, hogy én őt elszámoltatom. A keresetével kapcsolatban nem egyenes, ködösít. Mindig azt érezteti, hogy ő nem áll jól, ezért csak a legszükségesebbeket veszi meg. Semmilyen dolgokon spórol, de a külvilág felé meg nagyvonalú.

No komment. Saját cége van, így dolgozik nagyobb vállalatoknak, a tavalyi évben pedig még vasárnap is dolgozott, erre majdnem ráment a kapcsolatunk is, mivel 0 időt töltött velem. (A munkahelyén volt, nem másnál, legalábbis remélem.)

De hogy ő mire gyűjt, mire nem, azt hiába kérdezem, nem mondja el. Múltkor egy nagyobb összeget fektetett be valami olyan dologba, amiről kiderült, halott ügy. Ilyen részinformációkkal dob meg néha.

Közben legyen lakásunk, meg család, de hozzáteszi, ő aztán nem fog mindent fizetni.


2022. febr. 28. 13:50
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Én sose mennék bele ilyen felezgetősdibe. Ez ok, amikor még összeköltöztök, nem ismeritek egymást e téren sem és nagyon szereted, de még vannak benned kérdőjelek..., na de házasságban, amikor azzal pont azt vállaltad, hogy már vagyonközösségbe kerülsz a másikkal, nem látom értelmét, csak napi macera és bizalmatlanságot szül. Persze lehet, hogy az egyik pénzügyi analfabéta, a másik meg tőzsdézik és megbeszélik, hogy akkor az egyik kezeli, mert megbíznak egymásban. Vagy ha van félretéve hobbira, vállalkozásra, meglepetésekre... mittudomén. Na de semmi nincs titokban és mindennek közös megegyezés az alapja. Mert megfordítva, ha titkolóznod kell előtte, akkor miért házasodtál vele? Nem kötelező házasodni, lehet csak együtt is élni akkor azt felvállalva, hogy vannak nálatok határok és saját kiskapuk, mert szerintetek minden más csak ideológia. A gáz az, ha nem mersz/tudsz önmagad lenni a másik előtt, annak mindig valami oka van, és ez a fajta "enyém-tiéd" meg "nem beszélünk róla" szép lassan más területeket is megmérgez.
2022. márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 Andi80018 ***** válasza:
100%

Én erre csak az tudom mondani, gyerek ne legyen.... ha szeretnél is, ne tőle. Csak a viták lennének, önző, egyáltalán nem gondoskodó, nem apának való emberrel vagy együtt.

Ez a külön kassza szerintem nem állja meg a helyét egy együttélésben.

2022. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát így tiszta sor. Az anyjára írat mindent, hogy ne kelljen veled közösködni. Csak azt nem ertem, akkor minek vett el teged? Hogy ki legyen pipálva, hogy hazas ember??

Szerintem ő nem szeret téged es nem vagy neki fontos, sajnálom.

2022. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Igen, azért vett el, hogy ez is pipa legyen. Ez kiderült …

Egy tanult, csinos, sportos nő legyen mellette. Semmi más nem számított.

Elválok.

2022. márc. 1. 11:35
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Sok erőt, bátorságot hozzá!

Mi miatt döntötted ezt végül??

2022. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

#25

Köszi :)

Elegem lett ebből, folyamatosan játszmázik, meg trükközget velem, ezek az ő szavai, másokkal szemben is ilyen.

Egy gonosz ember, aki kifelé eljátssza a nagyvonalú pénzes embert, velem meg zsugoriskodik, spórolgat, felezget.

2022. márc. 1. 11:55
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a döntésedet. Magamtól nem írtam volna ilyen "jótanácsot", hogy válj el, mert ez azért nem egyszerű és itt csak pár sort olvasunk más életéről.

Jól emlékszem, ugye, hogy nincs gyereketek?

Új életet kezdhetsz...

2022. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

#27

Nincs gyerek szerencsére.

Na jó, leírom …

Egyszer becsúszott, nem figyeltünk,

mivel ő mindig azt mondta, családra vágyik. Velem.

Miután kiderült, hogy terhes vagyok, jöttek a jobbnál jobb ötletek, hogy lehet kevés pénzből kihozni ezt a “babavárást”. Erre koncentrált szinte. Ugyanis a korom miatt (40-hez közel) sok vizsgálat kellett volna, egyet sem akartam kihagyni.

Nem mertem megtartani :(

2022. márc. 1. 12:14
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég... őszintén sajnálom. De valószínűleg jól döntöttél, hogy nem tartottad meg szegény kisbabát.


És azt hiszem - de ez úgyis majd csak x év múlva derül ki - most is jól döntesz.

Erős legyél, minden jót Neked!

2022. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

#29

Köszönöm.

A döntésem akkor jónak tűnt, de lesz mit kiheverni …

2022. márc. 1. 12:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!