Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, milyen belsőtulajdonságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen belsőtulajdonságú férfitól vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés
Nyilván olyan nőktől kérdezem akik szeretnének gyereket. Hány évesen vállalnátok gyereket legkorábban ha meg lenne hozzá a megfelelő férfi?
2022. febr. 27. 13:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

#10: Én nem feltétlenük hinnék mindenkinek. Rengetegen hazudnak, hogy jobb színben tüntessék fel magukat. Mégis elég gáz lenne bevallani, hogy akartam gyereket, de aztán mégsem tetszik, így leléptem.

ha valaki ténylerg nem akar gyereket, az gumit húz. Ennyi.

2022. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem csak a férfi meglététől függ. Az édes kevés a gyerekvállaláshoz.

De az alap feltételek:

-35 és 39 éves korom közt,

-minimum 10 év házasság után,

-ha megvan az anyagi háttér

-saját ház

-egy olyan férfival aki megbízható, hűséges, gondoskodó, törődő, és a bajban lehet rá számítani.


Ebből nekünk csak az anyagiak nem teljesültek, nincs elég pénzünk egy gyerekre. Így nem vállalunk. Igaz nekünk így is jó. Előre megbeszéltük hogy csak akkor lehet ha biztosítottak az anyagiak időben.

2022. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11: "Én nem feltétlenük hinnék mindenkinek. Rengetegen hazudnak, hogy jobb színben tüntessék fel magukat."


Ezzel egyetértek és nagyon jó meglátás. Viszont, felmerült bennem egy nagy kérdés: Miért van az, hogy pl. ennél a kérdésnél is, a nőkkel kapcsolatban ezt nem írtad le, amikor ők klasszikus, túlidealizált elvárásokat írtak? Miért van az, hogy férfiakkal kapcsolatban, akik magukról negatívat mondtak az említett példáimban, egyből felmerül benned, hogy ők biztos hazudtak? Volt egyáltalán érdekük erre? A negatív dolgokkal jobb színben tüntették fel magukat?


"Mégis elég gáz lenne bevallani, hogy akartam gyereket, de aztán mégsem tetszik, így leléptem."


Mondjuk, a példámban voltak, akik azt mondták, hogy akarnak gyereket, aztán mégsem. Bevallották. Szóval, ezt így nem is értem, mire írtad. Leírtad, amit leírtam.


"ha valaki ténylerg nem akar gyereket, az gumit húz. Ennyi."


Ha valaki milliárdos akar lenni, hát keres pár milliárdot, ugye? Lássuk be, az emberek egy része nem ennyire logikus. Plusz, sokan a kihúzásos módszert alkalmazzák.

2022. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Univerzálisan gondolkodó istenszolgától.

Ez a minimum.

Sajnos csak max pár ezer ilyen ember élhet ezen a bolygón, és rajtam kívül még csak egy ilyennel találkoztam.

2022. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Csaladcentrikus, konzervativ (penzkereses az o dolga, hazimunka az enyem), megved minket mindentol
2022. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%

Jó érzelmi intelligenciával megáldott, segítőkész, empatikus egyén, akire tudom, hogy támaszkodhatok, mind fizikai segítségben, mind érzelmileg, mind anyagilag átmenetileg, mind mindenhogy. Ha csak egyszer is hallottam olyat, hogy a "gyerek a nő dolga" már menekültem is a kapcsolatból. Volt rá példa.

Ezen felül pedig nyilván fontos a háttér. Szívesen vállaltam volna 25-26 évesen gyereket, de egyrészt még semmim nem volt, másrészt még a férjemet sem ismertem akkor. :D

2022. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!