Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha igy érzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha igy érzek, visszaforditható?

Figyelt kérdés
37 eves 3 gyermekes anyuka vagyok, 17 eve elünk együtt a ferjemmel. Par ev ami jó volt, meg az elején, de ra kellett jönnöm hogy nem az en emberem. Nem beszelgetünk, nem tervezünk közösen semmit, szinte szó nélkül élünk egymás mellett. Próbáltam rávenni hogy komunikaljunk, mert ez igy nekem nemjo, de őt nemerdekli vagy nem érti nemtudom. Olyan magányos vagyok melette, ő pedig mindig csak a szexel van, hogy hideg vagyok.De nem gondolkodik el rajta hogy miért is van ez! Sokszor visszautasitom, idegesit ha hozzam ér, nemkivanom egyáltalán. Ez mar igy megy 10 éve. En mar nembirom tovabb, belerokkanok, egyre rosszabb minden. Probaltam beszelgetni róla de kinevet! Tűrtem, elnéztem neki dolgokat, tettem a kötelességemet sok-sok éven át,de mar nem megy, belebetegszem.
2022. febr. 11. 18:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Közös a haz
2022. febr. 11. 20:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez esetben vagyonmegosztas. Bar koztetek mar nincs meg az ami ek lennie kell es lenyegtelen, hogy ki a hibas. Senkitol sem lehet elvarni, hogy huzzon el es mondjon le a hazreszrol. Fizesd ki akkor, vagy forditva (ha a valas mellett dontesz).
2022. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

Megint felmerül az örö kérdés ami hasonló kérdéseknél mindig:

"első pár év jó volt"->akkor minek kellett 3 gyereket bevállalni?? Oké, tegyük fel hogy az elsőnél még oké volt. De kizárt hogy színtisztán a 3 gyerek UTÁN kezdődött volna romlani.

Másik: miért kell megvárni hogy idáig fajuljon? Miért nem próbáltátok már az elején helyrehozni?


Abszolút nem rosszindulattal írom.

Amúgy meg szarból nem lehet várat építeni.

Te se és ő se akarjátok menteni. Váljatok el békében. Jobb lesz mindenkinek, fiatal vagy, lehet párod is.

2022. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A masodik gyerek születése utan romlott meg a kapcsolat,(de nem volt az jo soha, csak akkor meg nem lattam ezt) a 3. gyerek nem volt tervezett, de mivel nem ő volt a hibas, nem akartam abortuszt, bevállaltam!
2022. febr. 11. 22:33
 15/15 A kérdező kommentje:
Lehet furcsa ez, de akkor teljesen a gyerekeknek éltem, es azt hittem menni fog,meg tudom csinalni szerető tars nélkül, az érzéseimet elnyomtam, nem foglalkoztam velük. De tiz ev társasmagány, félelmetes, az tudja aki benne van, es ha igy kéne le élnem az életem, az borzalmas lenne
2022. febr. 11. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!