Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha igy érzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha igy érzek, visszaforditható?

Figyelt kérdés
37 eves 3 gyermekes anyuka vagyok, 17 eve elünk együtt a ferjemmel. Par ev ami jó volt, meg az elején, de ra kellett jönnöm hogy nem az en emberem. Nem beszelgetünk, nem tervezünk közösen semmit, szinte szó nélkül élünk egymás mellett. Próbáltam rávenni hogy komunikaljunk, mert ez igy nekem nemjo, de őt nemerdekli vagy nem érti nemtudom. Olyan magányos vagyok melette, ő pedig mindig csak a szexel van, hogy hideg vagyok.De nem gondolkodik el rajta hogy miért is van ez! Sokszor visszautasitom, idegesit ha hozzam ér, nemkivanom egyáltalán. Ez mar igy megy 10 éve. En mar nembirom tovabb, belerokkanok, egyre rosszabb minden. Probaltam beszelgetni róla de kinevet! Tűrtem, elnéztem neki dolgokat, tettem a kötelességemet sok-sok éven át,de mar nem megy, belebetegszem.
2022. febr. 11. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Valas! Amigy nem vagyok valas parti, de ahhoz, hogy egy hazassag mukodjon, ket emberre van szukseg! Itt csak te probalkozol, tehat bukott ugy. Ha "meg is valtozik", akkor az csak 1-2 het erejeig lesz, aztan megy minden a mostani menet szerint.

Meg fiatal vagy, ne tedd tonkre magad! Meg megtalalhatod az igazit!

2022. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Legutobb azt emlitette idezem:"ne legyek apáca"

de en mar nem akarom őt, nem birom a gondolatot hogy vele öregedjek meg! Szabályszerűen panikrohamom van ez miatt...

2022. febr. 11. 18:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Fuj! Mert o sem szeret, csak a szuksegleteit ajarja kielegiteni!

Mi a parommal egyben lelki tarsak is vagyunk! Mindenrol tudunk es szoktunk is beszelni. Nagyon fontos, hogy nyiltan beszeljunk az erzeseinkrol. Ez egy joban-rosszban kapcsolat es mindig ott vagyunk egymasnak! Na, ezutan jon a szex, ami koztunk is akkor jo, ha lelekben is rendben vagyunk!


Szepen kozold veke, hogy NEM VAGY BOLDOG es ha nem vesz komolyan, akkor udeje szetszeledni!

2022. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valas,elobb utobb mindenkepp ez lesz a vege, akkor minek varni. Valj most amig fiatal vagy es van eselyed uj kapcsolatra.
2022. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mar felhoztam ezt is hogy költözzön el, de nem reagal ra semmit...
2022. febr. 11. 19:03
 6/15 nemaRendőrség ***** válasza:
16%

Miért kellene elválni?

Dolgozni kell a kapcsolaton.


Egy nő nem tudja felfogni mit jelent egy férfi számára a szexmentes házasság.

Magányos, folyamatosan rágja magát, beleőrül.


A nők szeretkezést adnak szerelemért cserébe, a férfiak szerelmet adnak szeretkezés cserébe.


Ha viszont a férfi csak adja és adja a szerelemet, szeretkezés nélkül, egy idő után nem fog próbálkozni. Minek, ha az asszony undorodik tőle.


Ha még vannak érzéseid iránta, ha még rá tudod venni magad egy "tökéletes hétre" amikor minden nap, akár többször is csináljátok, meglátod mekkora változást érhetsz el.


És nem, nem csak szexre kell az asszony, nem csak egy lyuk a spermának, de szeretkezés közben konkrétan egyé váltok.

2022. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De ez a baj, hogy nekem már nem megy, ideges vagyok mikor hozzám ér. Ezt, a sok bántás, piszkalodas, kritizálás valtotta ki! Nem figyelt ram, nem foglalkozott velem, nem viszonzott semmit amit adtam neki! Csak kért, vagyis követelt! Csunyan beszel velem, a gyerekkel is, sőt, higgadtan sem tud hozzam szolni, ideges mindig. Olyan mintha nyűg lenne a nyakan ez, de akkor mert nem megy el, nemertem!
2022. febr. 11. 19:51
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hosszú ideje tarto rossz, mar en nemtudok ugy nezni rá, hogy tisztalappal induljunk. Ott a sok tüske amit hordozok, ami nem lett megoldva, megbeszelve. De most nekem ő szerinte, felre kene tenni ezeket, folytatni mintha misem tortent volna. De nem megy!
2022. febr. 11. 19:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Kinek a neven van a haz? Kozos szerzemeny? Ha csak a tied, akkor nincs nehez dolgod...
2022. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:
100%
Amiket leírtál az alapján már te sem akarod megmenteni a házasságotokat.Korábban próbáltad, nem sikerült. Így viszont nincs értelme birkózni. Szétköltözés, elválás. Ez a megoldás.
2022. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!