Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy hiba úgy venni valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hiba úgy venni valamit a lakásba, hogy előtte nem beszéled meg a másikkal?

Figyelt kérdés

Ma vettem 6ezer Ft-ért egy éjjeliszekrényt. ( nem egy masszív darab, ismerős árulta, mert pénzre van szüksége, nekem meg nincs az ágy mellett kisszekrény, a bútor elhozása nélkül nem akart az ismerősöm pénzt elfogadni)

A férjem hazajött, meglátta, azt mondta, hogy nem beszéltem meg vele előre, elhordott mindennek majd összetörte. ( hogy hol, miért, mennyiért vettem nem került szóba)

Hány ft-tól illik nem saját magunk dönteni, hanem bevonni a másikat is?

Bútort csak előre megbeszélve, közös megegyzés után lehet az otthonotokba bevinni?


2022. febr. 11. 18:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
43%

#19 Itt nem az összegen van a hangsúly.

...De szerintem rajtad kívül ezt mindenki meglátta...

2022. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy, mekkora mocsok an, rendetlenség én, vagy bárhogy is élnek, akkor sem beszélhet így egymással egy pár. Erre nincs jó ok, a bútor szétverésére és az indokra amit adott szintén nincs.

Ez az ember nem tisztel kérdező, tovább megyek, nem is szeret. Ha így akarsz tovább élni, az a te dolgod, de akkor ne panaszkodj, hogy paraszt.

2022. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 harebell ***** válasza:
100%
#22 pontosan. Hagyjuk már, hogy vajon milyen állapotban van a lakás, meg hogy tegyen fel a kérdező képet. A férje verbálisan már bántalmazza (igen, ez a pszichiátriás meg szaranyás szöveg az), bútort tör, ez már nem az a kategória, ahol azt kell keresni, vajon mi "oka" van rá, erre a viselkedésre sosincs elfogadható ok.
2022. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem ez alkalmi vásárlás volt. Elofordul néha olyan, hogy gyorsan egyedul kell donteni. Ez csak akkor lehet probléma ha állandóan így van. De ebben az esetben erről szó sincs. Istenem a kérdező meg mert venni egy 6 eft értékű tárgyat amire már igen régóta vágyott és jó vétel volt. Minősíthetetlen a férjed reakciója. Én másnap beadtam volna a valast az biztos.
2022. febr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 nemaRendőrség ***** válasza:
Én nagyon kíváncsi lennék a férjed szemszögére
2022. febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Az ő szemszögét elmondta, az amiket írtam, hogy a saját kényelmem miatt szórom hülyeségekre a pénzt a gyerekek terét sem figyelembe véve csak magammal törődve.
2022. febr. 14. 06:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!