Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy hiba úgy venni valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hiba úgy venni valamit a lakásba, hogy előtte nem beszéled meg a másikkal?

Figyelt kérdés

Ma vettem 6ezer Ft-ért egy éjjeliszekrényt. ( nem egy masszív darab, ismerős árulta, mert pénzre van szüksége, nekem meg nincs az ágy mellett kisszekrény, a bútor elhozása nélkül nem akart az ismerősöm pénzt elfogadni)

A férjem hazajött, meglátta, azt mondta, hogy nem beszéltem meg vele előre, elhordott mindennek majd összetörte. ( hogy hol, miért, mennyiért vettem nem került szóba)

Hány ft-tól illik nem saját magunk dönteni, hanem bevonni a másikat is?

Bútort csak előre megbeszélve, közös megegyzés után lehet az otthonotokba bevinni?


2022. febr. 11. 18:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, illik megbeszélni az ilyet, de nem elfogadható ez a reakció, meg hát nem túl nagy összeg, hogy indokolt legyen ez a kirohanás. (az összetörés pedig sosem indokolt..)
2022. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Most azt mondja, hogy azonnal orvoshoz velem, mert beteg nő vagyok, pszichiátrián a helyem a zárton,hogy ne tudjak őrültségeket csinálni mint ez az éjjeliszekrény vásárlás volt, mert ilyen kártékony vagyok ( szórom a pénzt, mikor alig keresek) és rosszindulatú vagyok ( lusta vagyok pakolni, ezért költök éjjelszekrényre, hogy tudjak tunyulni) ez az akció is ezt bizonyítja.
2022. febr. 11. 22:33
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

A férjed nem normális.


Viszont szerintem is alap, hogy a közös otthonba nem vásárlunk bútort önkényesen.

2022. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
El kell fogadni, hogy ő nem engedi az éjjeliszekrényt,igy nincs közös döntés, akkor nem lesz, mert marad a kiinduló állapot, ha eddig is ez volt, ne akarjak semmit?
2022. febr. 11. 22:56
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, itt az éjjeliszekrénynyel van a legkevesebb probléma. Nem kell elfogadni. Ezt a viselkedést sem kell elfogadni, ott kell hagyni, aztán rendezgetheti a lakást egyedül. Hátha találsz valakit, aki szeret.
2022. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Reggelre rájött, hogy szar anya vagyok, mert azért, hogy ne kelljen a helyükre pakolnom a cuccokat és tunyulhassak az éjjeliszekrényre hajigálva azokat, ezért képes vagyok a gyerekektől a szobában elvenni a teret az ocsmány bútorommal elfoglalva azt és direkt veszélyforrást raktam volna a lakásba,amit neki kellett megakadályoznia, mivel pld a kicsi beleütheti a fejét ( óvodás) vagy beletrúghatnak, mindezt azért, hogy nekem kényelmem legyen, mert szar anyaként csak én számítok magamnak, hogy másnak a családban ezzel mit okozok, szerinte nekem tökmindegy, csak meglegyen, hogy ne kelljen elpakolja magam után, széthagyhassam a cuccaim az éjjeliszekrényen.
2022. febr. 12. 07:33
 17/26 nemaRendőrség ***** válasza:
62%

Itt szerintem valami mélyebb dolog van ami zavarja a férjed.

Egy képet tudsz küldeni a lakás aktuális állapotáról. Anélkül hogy bármit elpakolnál

2022. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
43%

Én úgy gondolom, hogy itt nem ez az alapvető probléma. Szerintem lehet valami mélyebb eredetű gond. Valami kiváltotta, hogy ilyen. Nem azt mondom, hogy te vagy a hibás, de valaminek történnie kellett, hogy ezt a viselkedést váltja ki belőle egy ilyen "kis" dolog.


Minden rendben van a kapcsolatotokban?

2022. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ohh nálunk a 70e ft-os szemüveg keret (csak keret ) se kerül szóba mert normális
2022. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is olyasmi jutott eszembe ez alapján amit most írtál, mint amit #17 írt.

Lehet érdemes lenne látni azt a lakást, hogy további -korrekt- véleményt tudjunk írni a szituról.

2022. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!