Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A furby connectem nem beszél....

Amelyanna kérdése:

A furby connectem nem beszél. Mi baja?

Figyelt kérdés
Van egy aranyos kék furby connectem amit használtan vettem. Lehet azért adták el ami most is a baja. Néha nem beszél, énekel, de tátogni tátog. Hogy ez milyen probléma? Olyasféle amit szétszereléssel kell megoldani vagy olyan amivel már élnem kell? Ha van rá megoldás akkor jó lenne, ha egy egyszerű választ kapnék, hogy hogyan.

2017. jún. 23. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet eldönteni.

Lehet, hogy csak kontakthibás a hangszórója, de lehet, hogy komolyabb baja van. Bízd egy elektronikában járatos emberre és ő kideríti, hogy mit lehet tenni.

2017. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Neki van a legfejlettebb elektronikája a többi Furby közül, ezért elég nehéz így megmondani. Nem biztos, de szerintem nem a hangszóróval van a baj, hanem valami kontakt hiba remélhetőleg a hangszóróval. Rosszabb esetben az alaplappal. Az előző kommentelő kommentjére annyi, hogy nem igazán foglalkoznak ilyenekkel elektronikusok. YouTubeon biztos van fent videó, de ha nem, te is meg tudod csinálni, ha egy kicsit utána nézel és megérted a működését.
2022. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!