Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan, mi alapján bizonyosodt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan, mi alapján bizonyosodtatok meg a mostani partneretekről, hogy ő lesz az igazi?

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 19:32
 1/10 Lachesys ***** válasza:
80%
Nincs olyan, hogy "igazi". Illetve szerintem van az életben pár ember, nem sok, akivel ha jókor és jó időben találkozol, illetve mindketten beleadtok a kapcsolatba folyamatosan, építitek egymast, akkor lehettek egymásnak "igaziak". De ez munka és energia és idő, nem működik magától, meg nem lovagoltok el szivarvanysorenyu ponilovakon a naplementébe mint a filmekben.
2022. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Valszeg talán az esküvőn megtudom ki áll mellettem
2022. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem "bizonyosodtam" meg róla, mert ez szerintem tipikusan olyan dolog, amire utólag visszatekintve tudsz teljes magabiztossággal válaszolni, hogy ő volt-e az igazi vagy sem, szóval "megbizonyosodni" max úgy lehetne, ha jövőbe látsz.

Nem, én megtettem a lottóötös nyerőszámaimat, aztán most várom, hogy mit húznak ki. 21 évesen ismertem meg a férjem, nyilván nem tudhatom, hogy az élet mit hoz majd, hogyan változunk, mik lesznek majd a problémáink. Ami miatt viszont úgy éreztem, hogy vele le tudnám élni az életem, akármi is van, az leginkább amiatt lehetett, mert szuperül tudunk csapatként együttműködni a mindennapokban, a kommunikáció működik köztünk, és bármi gondot sodort is elénk az élet, azt teljes természetességgel kezeltük egymást támogatva, és nem egymást rombolva vagy hibáztatva. Nyilván túl azon, hogy őrülten szerelmes vagyok és úgy érzem, hogy szuperül összeillünk, megtaláltam a másik felem, stb, ezek a maszlagok ugye jók ha vannak, enélkül eszembe se jutott volna hozzámenni (és kapcsolatba keveredni úgy alapból), de ha az ember tényleg egy 50-60-80 évet készül eltölteni valakivel, akkor az a legfontosabb, hogy a gyakorlati, mindennapi életbeni dolgok működjenek anélkül, hogy az különösebb fejfájást okozna. Legalábbis én így gondolom.

2022. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
A halálos ágyadon fogod tudni megmondani, hogy ki volt neked az igazi. Mivel fogalmad sem lehet arról, hogy mi fog még veled történni, és kivel fogsz találkozni.
2022. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Erről csak utólag lehet megbizonyosodni, hogy igen, ő volt az.


Viszont hogy vele akarom leélni az életem, az egy totál semleges pillanatban jött sugallatként.

2022. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

12 éve vagyok a párommal, mégsem mondanám, hogy ő az igazi :D

Ne érts félre, szeretem őt, ő is engem, együtt élünk, de sosem tudhatjuk mit hoz az élet. Például még nem vagyunk házasok, egy házasság nagyban meg tudja változtatni a kapcsolatot. Gyerekünk sincs még, ki tudja mi lesz ha elhidegülünk egymástól a gyerek után? Mindezeket persze együtt tervezzük, de nem erőltetünk semmit.

Minden olyan szépen természetesen történt közöttünk, és ez így jó

2022. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezt sajnos nem lehet biztosra mondani, azt tényleg csak életed végén tudhatod meg. Én is volt már akit biztosra éreztem, igaz a mostanit még biztosabbra érzem, de hogy tényleg ő e az, azt csak az idő tudja megmondani.
2022. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Együtt voltam vele 5 évig, ebből 4,5-ben együtt is éltünk. Ennyi idő után éreztem úgy, hogy hozzá merek menni.
2022. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Azt megérzed ha az igazival hoz össze az élet. Aki még nem taálkozott vele sz persze még nem talasztalta meg ezt, nyilván nem tudja, nem érti, nem érzi át ezt a dolgot.

Mi már az elején éreztük mindketten, hogy összetartozunk. Azelőtt soha hasonlót nem érzett egyikünk sem. Egyébként 12 éve vagyunk együtt. :) Alig 2,5 hónap után volt eljegyzés és 1,5 év után össze is házasodtunk:)

És nem, nem volt terhessèg, nem azért házasodtunk, még mielőtt ezt írná valaki, gyereket nem akarunk, soha!

2022. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem ő az igazi. Ennyi.
2022. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!