Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi keresés után lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi keresés után lehet megtalálni az igazit? (Kb hány év)

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 17:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan 6.
2022. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
Most komoly?
2022. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Nincs igazi. Megfelelő van. A többit ti teszitek igazivá a beletett energiával.
2022. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

(X év) = ?!

(0 év) ≤ (X év) ≤ (max életkor)

Kicsit komolyabbra fordítva a dolgot... Mindenkinél eltér.

Pl: Van akinek 0 év, de van akinek 30 év... :,D

2022. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Az "igazi" csak egy romantikus mese. Nem igaz, hogy mindenkinek csak egy lehetséges társa létezik a világon. Ha nyitott vagy, és megnyerő a kisugárzásod, akkor az életed során több olyan embert is megismerhetsz, akivel összeilletek, és párkapcsolatba kezdhettek.
2022. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
ismerek olyanokat akik már 6x megtalálták az igazit :)
2022. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem az igazit mint a romantikus mesében azt én is tudom, hogy nem úgy van. Szóval akkor minél nyitottabb egy ember annál hamarabb megtalálja élete szerelmek akivel képes összeházasodni? És ez úgy átlagosan mennyi idő?
2022. febr. 1. 18:08
 8/24 A kérdező kommentje:
Vagy nem is. Mikor érdemes elkezdeni a keresését?
2022. febr. 1. 18:09
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
3 éves kortól.
2022. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

Soha életemben nem kerestem. Ebben a témában úgy éltem mindig is az életem hogy ahogy esik úgy puffan, majd lesz valami. És mindig lett. Életemben nem jártam társkeresőn. Főleg hogy soha nem is akartam még párt találni. Tiniként él az ember a vakvilágba, bulizunk, fiúk mindenhol vannak. Húszévesen betoppant az életembe a nagy ő, keresés nélkül, aki ugyan mégsem nem lett a nagy ő, de úgy 12 évig idilli volt, a gyerekem is tőle született, de aztán mégis megromlott a dolog. Utána végre egyedül, a francnak se kellett új pasi, legfeljebb kalandok, de azt el se tudtam volna képzelni hogy szándékosan, görcsösen keressek pasit akivel együtt éljek (nem vagyok társfüggő hogy kelljen valaki mellém, csak hogy elmondhassam hogy nem vagyok szingli anyuka). Persze betoppant egy éven belül :) vele vagyok most, három éve.

Szóval én sosem kerestem társat, jött vagy nem. Talán ennek a hozzáállásnak köszönhetően.

2022. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!