Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi keresés után lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi keresés után lehet megtalálni az igazit? (Kb hány év)

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 17:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%
Nincs erre recept. Én 21 évesen kezdtem bele az első komoly kapcsolatomba, 0 tapasztalattal, mert a gimis szerelmek nekem kimaradtak. Neki volt előttem már 2 hosszabb és pár alkalmi barátnője. És, házasság lett a vége, 8 éve tart. De olyan barátnőm is elé sok partnert elfogyasztott, a számukat nem is tudom, aztán megtalálta azt akivel minden téren stimmel minden, és azóta kicserélték: nyugodt családanya lett. És, olyan nő ismerősöm is van aki meg annyira magara lövi a lécet, hogy még kapcsolata se volt soha 31 évesen. Szóval, nincs erre egységes recept.
2022. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 15 évbe telt de még bizonytalan vagyok igy is
2022. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem olyan dolog, ami utólag, évek alatt bizonyosodik be amúgy?
2022. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

"Szóval én sosem kerestem társat, jött vagy nem. Talán ennek a hozzáállásnak köszönhetően."

Meg a francokat. Jó eséllyel az előnyös külsődnek és kellemes személyiségednek köszönhetően.

Én sem kerestem sosem. Csakhogy én jelenleg is lassan 8 éve "apácáskodom", 30 évesen... Ja, hát tény, hogy szarul nézek ki meg "uncsiiiii" vagyok...

2022. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Aki nem néz ki jól és nincs megnyerő személyisége örül ha "valaki"-vel együtt lehet, nem hogy még igaziról álmodozzon...
2022. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%

#3 Teljesen jó megfogalmazás.


A belefektetett munka, a folyamatos beszélgetés, beszélgetés, beszélgetés.

A kapcsolat halála a csend.

2022. febr. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

Miért van lepontozva az, aki nem KERESETT társat?

Persze, már a Tinder világában élünk, de azért szerintem még mindig gyakori, hogy csak belebotlasz valakibe, akivel kölcsönös a szimpátia.

Én sem kerestem soha, közös baráti társaságban megismerkedtünk 7 éve és ennyi.

2022. febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

Egy bálban találkoztunk először. Előtte egyikünknek sem volt kapcsolata. Egész éjjel vele táncoltam, reggel hazakísértem és megbeszéltük az első találkozót. Azóta 56+ éve házasok vagyunk, két gyermekünk született és három unokánk.

Ez is egy válasz a kérdésre, de konkrétabb az, ha azt írom, hogy ezt nem lehet időhatárok közé sorolni. Kinek ekkor, kinek akkor, kinek soha.

2022. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
59%
Nem idő kérdése. Azon múlik, hogy mennyire vagy tisztában azzal, mit keresel a társadban és te mit tudsz és akarsz megadni neki. Én sem találtam még meg, de elég tapasztalatot szereztem, hogy tudjam kit keresek és mit kell érte tennem, hogy meg is kapjam.
2022. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem idő függvénye, hanem, hogy fejben hogy teszed rendbe magad, minél kiegyensúlyozottabb/minőségi időt forditasz arra, hogy helyre tedd magad érzelmileg/fizikailag annál könnyebben találsz olyan ember aki mágnesként kapcsolódik hozzád.

Amilyen minőséget képviselsz magadban, olyan minőségű partner érkezik hozzád, és nem jobb..tehát érdemes magunkon dolgozni, minél jobb a minőség annál jobb lesz a találati arány..hajrá

nincs recept mindenki más, és egyedi, valaki már az oviban eldönti, hogy te leszel a feleségem/férjem...és vagy bejön vagy nem..gondolkodás függvénye, hogyan állsz hozzá..

2022. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!