Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elfelejthette a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejthette a férjem a szülinapom?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szülinapom, amire még hétvégén céloztam is.Azt mondta megünnepeljük.Megmondjam, hogy rosszul esett, vagy utólag már hagyjam?Természetesen nem ajándék kellett volna, csak egy puszi mellé a Boldog Szülinap, és ennyi.
2022. febr. 9. 09:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem tudom, eleve már az durva, hogy célozni kellett a szülinapodra. Magától nem tudja?
2022. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!

Mondtam neki, hogy rosszul esett, azt mondta elfelejtette.

Én is azt mondom, van ilyen persze.Az viszont most még rosszabbul esik, hogy annyit se mondott bocs, és azóta sem mondta egy nyomorult szóval se, hogy akkor Isten éltessen ba..meg.🙄.pedig elmondtam neki is, hogy elég lett volna egy puszi mellé maga a mondat..

2022. febr. 10. 08:29
 33/40 anonim ***** válasza:
16%

Nem megcsalt! Elfelejteni bármít nem akkora bűn

Mondjuk én is stresszelek ha tudom valami jeles nap jön nehogy a nagy rohanásban kimenjen a fejemből!

Anyít mondhadsz rosszul esett!Ha jó a házasságotók majd úgy is bocsánatot kér és kárpótol!

2022. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Icipicit reménykedtem? Vagy inkább csak jól esett volna, ha kicsit mégis meglep valamivel akár hétvégén is...hát erre esély sincs. Azóta sem mondta, hogy te bocs, sok minden összejött...még egy sajnálom sem volt😥, nemhogy Boldog Szülinapot..
2022. febr. 12. 19:02
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető, hogy rosszul esik. Esetleg megéri komolyan megbeszélni vele, mert lehet, hogy még mindig nem gondolja, hogy nagy ügy. Velem is volt olyan, hogy nem figyeltem oda valaki születésnapjára, mert engem nem érdekel a sajátom, az sem zavar, ha elfelejti valaki. Viszont akkor megbeszéltük, hogy neki ez fontos, azóta mindig odafigyelek, mert tudom, hogy szereti, ha nagy ügyet csinálok belőle. Olyat is ismerek, aki nem szereti a felhajtást, örül annak, ha írok egy e-mailt meg adok egy ajándékot, amikor éppen találkozunk. Szóval szerintem ha hajlandó megbeszélni, az segíthet a jövőben.
2022. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Utolsó! Neked is köszönöm, egyszer mondtam neki, hogy rosszul esett,semmit nem reagált, nyílván többet nem fogom neki említeni, majd legközelebb odaállok elé, hogy kérem a szülinapi puszim😊
2022. febr. 12. 19:24
 37/40 anonim ***** válasza:

Az én pátom szintén elfelejtette a szülinapomat, az exem is 2x is, és a névnapomat is.

Én már megszoktam, se karácsony, se szülinap, se valentin nap, még annyi sem, hogy boldog szülinapot.

Virágot életemben kb 3x kaptam, 30 éves vagyok.

Tortát pl egyik pasitól sem kaptam még.

Az exemmel 8 évig voltunk együtt, a mostani párommal 3 éve.

2022. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
40%

37 vagyok

Az lemaradt, hogy a mostani páromtól a 3 év alatt 2 parfümöt kaptam, igaz az drága, márkás volt

2022. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot kívánok 😘 😘 😘

Nálam ugyan ez van. Jövő héten szülinapom. Épp ma beszéltünk a kaja pénzről, mondtam, hogy be kell vásárolni és nem lesz elég mert több mindent kell venni vegyen le a számláról. Erre mondta hogy De hát az csak következő hét, nem?! Kérdeztem hogy hát szerinte hanyadikán van, fel sorolt egy csomó dátumot csak azt nem amelyiken valójában van. Mit ne mondjak, így 7 év után rosszul esik. Arról nem is beszélve, hogy mint mondod reggel egy puszi és egy jó kívánság nagyon jól esne, de már azt se tudom mikor volt ilyen utoljára. Persze utólag valamit kapok, de az olyan semmilyen hogy legszivesebben sírva fakadnák és vissza adnám neki. Dm-es ajándék utalvány és hasonló. Hiába célozgatok, hogy milyen jó lenne ha valaki kifőzne és elém tenné az ételt, aztán el is mosogatna. Vagy hogy mennyire tetszik az a táska...

2022. febr. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Akkor szerintem ehhez hozzá kell szoknom, ez van, majd jövőre már így készülök😊Utolsó: előre is Isten Éltessen!

Mindenkinek köszönöm hogy időt szánt rám.

2022. febr. 13. 08:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!